آرتور هیز: اتریوم نسبت به بیت‌ کوین برای سرمایه‌گذاری مناسب‌تر است!

راهنمای مطالعه

آرتور هیز (Arthur Hayes)، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق صرافی بیتمکس (BitMEX)، در مورد بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) و به‌طور خاص در مورد بخش‌هایی از سبد رمزارز خود که به این دو دارایی رمزنگاری شده اختصاص داده‌شده است، صحبت کرد. هیز در پست وبلاگ خود توضیح داد که چرا در حال حاضر به اتریوم خوش‌بین‌تر از بیت‌کوین است. “سبد رمزارزهای من در ابتدای سال 2022 شامل 50 درصد بیت‌کوین و 50 درصد اتریوم بود. من به ارزان بودن اتریوم نسبت به بقیه رمزارزها اعتقاد دارم. بنابراین، هدف من تخصیص 25 درصد از کیف پولم به بیت‌کوین و 75 درصد مابقی به اتریوم است.”

“بیت‌کوین باید دوباره به‌عنوان یک ذخیره ارزش و یک محافظ تورم در نظر گرفته شود، زیرا سخت‌ترین شکل پولی است که تاکنون ایجادشده است. اتریوم پول نیست و در واقع یک کالا است. جامعه اتریوم به ‌وضوح تصمیم گرفت که تبدیل به کالا شود نه اینکه تبدیل به یک ابزار پولی خالص گردد. بیت‌کوین پول است و اتریوم یک اوراق قرضه مرتبط با کالا است. از آنجایی‌که نرخ‌های واقعی جهانی کاملاً منفی هستند، من می‌خواهم دارایی را داشته باشم که بازدهی مثبت در واحد پولی خود داشته باشد و در حال حاضر، این دارایی اتریوم است.”

“بیت‌کوین بازدهی خاصی ندارد بنابراین از منظر تفاوت نرخ بهره خالص، من باید اتریوم بیشتری نسبت به بیت‌کوین در کیف‌پول خود داشته باشم. این وضعیت زمانی تغییر می‌کند که قیمت اتریوم به ‌اندازه کافی افزایش یابد تا جریان‌های نقدی اتریوم در آینده به دلیل پاداش‌ها و سیستم اعتبار سنجی جدید ترکیب شود.”

هیز همچنین در مقایسه اتریوم با رقبای خود (مانند سولانا  (SOL)) گفت:

“امیدوارم نمودارهای ارسال‌شده پیشین به‌وضوح نشان دهد که اتریوم بر اساس اصول شبکه ارزش بیشتری برای سرمایه‌گذاری دارد.”

منبع: Cryptoglobe

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت