آغاز عصر جدید برای دوج‌ کوین، تسلا شروع به پذیرش این رمزارز کرد!

راهنمای مطالعه

شرکت بزرگ تسلا که تاکنون فعالیت مناسبی در بازار رمزارز داشت، شروع به پذیرش پرداخت‌های دوج‌کوین برای برخی از کالاهای شرکت کرد. ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا اعلام کرد که تسلا اکنون دوج‌کوین را به عنوان پرداخت برای کالاهای شرکت می‌پذیرد. درواقع محصولات واجد شرایط دوج‌کوین در فروشگاه تسلا را می‌توان با ارسال دوج‌کوین به کیف پول تسلا خریداری کرد. این شرکت در حالی که دوج‌کوین را می‌پذیرد اما شرایط خاصی را برای استفاده از این رمزارز ایجاد کرد. این شرکت تصریح کرد که آن‌ها هیچ رمزارز دیگری را نمی‌پذیرند.

درواقع تسلا بیان کرد که نمی‌تواند دارایی‌های دیگر را به جز دوج‌کوین در وب‌سایت خود شناسایی کند. این موضوع به معنی این است دارایی‌های دیجیتال غیر دوج‌کوین ارسال شده به تسلا به خریدار بازگردانده نمی‌شود. علاوه بر این، اقلام خریداری شده با دوج‌کوین “قابل بازگشت، تعویض یا لغو نیستند.” تسلا تمام فروش‌های انجام شده از طریق دوج‌کوین را نهایی می‌داند و نمی‌تواند آن‌ها را با پول نقد مبادله کرد. شایان ذکر است که انتشار رسمی این خبر باعث رشد قیمتی دوج‌کوین شد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت