آمریکایی‌ها با کاهش ارزش دلار بیت‌ کوین خریداری می‌کنند!

آمریکایی‌ها با کاهش ارزش دلار بیت‌ کوین خریداری می‌کنند!

راهنمای مطالعه

به دلیل شیوع ویروس کرونا، میزان پس انداز شخصی آمریکایی ها درصدد ثبت رکورد تاریخی است. بازده ارائه شده توسط موسسات مالی نزدیک به صفر می باشد. در عین حال، دارایی هایی همچون بیت کوین، سهام و طلا، همگی پس از سقوط ماه مارس سال جاری، سود دو رقمی از خود به نمایش گذاشته اند. درواقع شرایط اقتصادی و روند بازار به گونه ای است که دیگر دلار جایی در حساب های پس انداز آمریکایی ها ندارد، زیرا ارزش خود را از دست داده است.

گزارش های متعددی از شهروندان آمریکایی منتشر شده که در آن ها اشاره می کنند که قصد دارند دلار و دارایی نقدی خود را به دیگر بازارهای مالی همانند بیت کوین، طلا و نقره انتقال دهند. این عدم اعتمادی که در بین شهروندان به وجود آمده ناشی از تصمیمات غلط می باشد و روز به روز شاهد افت ارزش دلار می باشیم. واقعیت از آنچه که شبکه ی خبری و تحلیلی بلومبرگ (Bloomberg) عنوان می کند، بدتر است. ارزش دلار به سرعت در حال کاهش است. در واقع طبق گزارش روزنامه فایننشال تایمز (Financial Times)، جولای بدترین ماه یک دهه اخیر اقتصاد آمریکا بوده است.

تحلیل گران معتقدند که دور دیگر از محرک های اقتصادی می تواند این شرایط را بدتر کند و باعث بی ارزش تر شدن دلار شود. اما ظاهرا فدرال برای سرپا نگه داشتن کسب و کارها، چاره ی دیگری ندارد. احتمالا آمریکایی ها در کوتاه مدت با کاهش ارزش دارایی بیشتری مواجه می شوند و به دنبال تبدیل دارایی های خود هستند تا سود بیشتری کسب کنند. با این حال، چیزی به عنوان سود رایگان وجود ندارد. در دنیای سرمایه گذاری، بازده بالا همراه با ریسک بالا می باشد.

منبع: Cointelegraph

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت