آنتونی اسکاراموچی: بیت‌ کوین در سال 2021 به 100 هزار دلار خواهد رسید!

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) اعلام کرد بیت کوین (BTC) این پتانسیل را دارد که تا 2 برابر افزایش قیمت، نسبت به ارزش فعلی خود در سال جاری را تجربه کند و در پایان سال به 100 هزار دلار برسد. علی رغم هشدار سرمایه گذاران در مورد نوسانات نامنظم بیت کوین، آنتونی اسکاراموچی بنیان گذار SkyBridge Capital افزایش 100 درصدی قیمت این دارایی را تا پایان سال و ورود بیت کوین به قلمرو شش رقمی قیمت را پیش بینی کرد. طبق استدلال وی، تقاضا برای دارایی بیت کوین، اخیراً سر به فلک کشیده و اعتراف کرد که شرکت سرمایه گذاری وی بیش از 500 میلیون دلار بیت کوین در اختیار دارد.

از زمانی که صندوق سرمایه گذاری میلیارد دلاری SkyBridge Capital اعلام کرد قصد دارد صندوق بیت کوین را در اواخر سال 2020 راه اندازی کند، بنیان گذار این کمپانی آنتونی اسکاراموچی نسبت به عملکرد و آینده بازار رمز ارز بسیار خوش بین بوده است. پیش از این، وی با شروع بحثی جنجالی اعلام کرد که سرمایه گذاری در بیت کوین به اندازه تخصیص بودجه و سرمایه گذاری در طلا و اوراق بهادار ایمن و مطمئن است و در عین حال بیان کرد که بیت کوین از فلز گرانبها یعنی طلا نیز بهتر است.

در برنامه اخیر CNBC Squawk Box، از اسکاراموچی خواسته شد که نظر خود را درباره قیمت رمز ارز بیت کوین در سال 2021 ارائه دهد. در حالی که وی از نوسانات شناخته شده بیت کوین نام می‌برد، به سرمایه گذاران هشدار داد که نسبت به آن احتیاط کنند، اما این مدیر اجرایی یک مسیر قیمتی خوشبینانه برای دارایی بیت کوین تا پایان سال 2021 را ارائه داد. وی در این رابطه بیان کرد:

“من فکر می‌کنم تا قبل از پایان سال، قیمت 100 هزار دلاری بیت کوین را شاهد باشیم.”

اسکاراموچی بحث تقاضای گسترده اشخاص و موسسات برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارز را پیش کشید. وی خاطرنشان کرد که در بازار رمز ارز عرضه زیادی وجود ندارد در حالی که تقاضا همچنان رو به افزایش می‌باشد. اسکاراموچی شرکت MicroStrategy را به عنوان یک مثال خوب برای شرکت‌های بزرگ که مقدار قابل توجهی از سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص داده‌اند و یا قصد دارند تخصیص دهند، بیان کرد.

منبع: Cryptopotato

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.