آنتونی اسکاراموچی: بیت ‌کوین توانست از طلا ارزشمند‌تر ظاهر شود!

آنتونی اسکاراموچی: بیت ‌کوین توانست از طلا ارزشمند‌تر ظاهر شود!

راهنمای مطالعه

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، بنیان‌گذار SkyBridge Capital در آخرین مصاحبه‌ی خود به صحبت پیرامون بیت‌ کوین (BTC) پرداخت. وی در این رابطه بیان کرد: “بیت کوین از طلا بهتر است زیرا ذخیره آن آسان‌تر‌، سرقت آن سخت‌تر و قابل حمل‌تر از باقی ارز‌ها است.”

آنتونی اسکاراموچی که به تازگی یک صندوق بیت کوین برای سرمایه گذاری راه اندازی کرده است، سودهای کلانی را برای رمز ارز بیت کوین پیش بینی می‌کند. وی در این رابطه افزود: “بیت کوین از طلایی که ارزشمند است، توانست ارزشمند‌تر ظاهر شود.”

اسکاراموچی جدا از تأسیس شرکت سرمایه گذاری خود و کار در بخش مالی، در سال 2017 به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید نیز فعالیت می‌کرد. اخیراً، وی به صراحت بیت کوین را ستایش کرده است زیرا شرکت وی تصمیم به راه اندازی یک صندوق مالی تخصیص داده شده، برای سرمایه گذاری در بیت کوین گرفت. پس از اعلام این خبر، اسکاراموچی گفت SkyBridge Capital در حدود 25 میلیون دلار در این بازار سرمایه گذاری خواهد کرد. اسکاراموچی با تاکید بیان کرد که طبق روایت قبلی خود، منحنی پذیرش بیت کوین هنوز در “مراحل ابتدایی” است. او معتقد است که ورود ثروتمندان و سرمایه‌گذاران تنها آغاز كار است.

بنیانگذار SkyBridge Capital بیان کرد که اگر رمزارز بیت کوین فقط به نیمی از سقف بازار فلز زرد برسد، حدود 5 تریلیون دلار افزایش می‌یابد. در حال حاضر با نزدیک بودن به 18.6 میلیون بیت کوین در گردش بازار، این موضوع منجر به برچسب قیمتی 270 هزار دلار برای هر واحد بیت کوین می‌شود. اسکاراموچی همچنین به بی ثباتی بیت کوین اشاره داشت که گویا مردم را دلسرد می‌کند. با این حال، وی بیان کرد که پس از عرضه عمومی سهام آمازون نیز چنین رفتار مشابهی را شاهد بودیم. علاوه بر این، وی اعلام کرد که بیت کوین سرمایه‌ای است که “مردم مجبور به خرید و نگهداری آن هستند”.

منبع: Cryptopotato

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]