آنتونی پامپلیانو 80 درصد از ثروت خود را در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است!

راهنمای مطالعه

این روز‌ها افراد زیادی از آمادگی بیت‌کوین (BTC) برای یک رشد چشمگیر درسال‌های آینده صحبت می‌کنند، درحالیکه بسیاری از این افراد بیرون از گود ایستاده‌اند و هیچکدام سابقه سرمایه‌گذاری در این رمزارز را ندارند. آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، سرمایه‌گذار و عضو سابق تیم فیس بوک، از معدود افرادی است که از این قاعده مستثنی است. او اخیراً در پادکستی ادعا کرده که 80 درصد از ثروت خود را در این رمزارز پیشتاز سرمایه‌گذاری کرده است. آنتونی پامپلیانو، که نسبت به روند صعودی بلندمدت بیت‌کوین خوشبین است، در سال 2019 به همراه کوین اولیری (Kevin O’Leary) در بخشی از خبر CNBC موج‌هایی را درخصوص این رمزارز به راه انداخت.  

پیشتر پامپلیانو در برنامه تلویزیونی Squawk Box در خبر CNBC بیان کرده بود که به قدری نسبت به رشد بیت‌کوین خوشبین است که بخش زیادی از ثروت خود را بر روی آن سرمایه‌گذاری کرده است. اولیری، تاجر کانادایی که با حضور در برنامه Shark Tank معروف است، دیدگاه پاپملیانو نسبت به بیت‌کوین را نقد کرده است. در این رابطه پامپلیانو در یکی از پادکست‌های اخیرش اظهار کرده که اعتنایی به هشدار اولیری ندارد و نه تنها او را از ادامه سرمایه‌گذاری بر روی بیت‌کوین بازنداشته بلکه سرمایه‌گذاری‌ خود را افزایش داده است.

پامپلیانو می‌گوید اکنون 80 درصد از ثروتش را بر روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده و 20 درصد دیگر شامل املاک، پول نقد و سهام شرکت‌های نوظهور است که به احتمال زیاد، بسیاری از آن‌ها نیز شرکت‌های فعال در حوزه رمزارز هستند. با این تفاصیل، به نظر می‌رسد او با بیش از 80 از دارایی‌های خود بر روی بیت‌کوین متمرکز است. پامپلیانو تنها فردی نیست که شخصاً پا به میدان بیت‌کوین گذاشته است.

رائول پال (Raoul Pal)، مدیرعامل شرکت Real Vision نیز اخیراً اعلام کرده که بیش از 50 درصد از دارایی خود را در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده است. پال مدیر سابق یک صندوق پوشش ریسک و همچنین مدیر اسبق فروش صندوق پوشش ریسک گلدمن ساکس (Goldman Sacks) است. او همچنین به درستی رکود بزرگ اقتصادی سال 2008 را پیش‌بینی کرده بود. وی بیت‌کوین را همانند شرط بندی بدون باختی می‌داند که احتمالاً می‌تواند به چرخه فعلی بازار کمک کند. پال اخیراً در مصاحبه‌ای با یک رسانه خبر اقتصادی عنوان کرده بود که با توجه به روندهای صعودی بسیار بزرگ، قیمت این رمزارز در این چرخه می‌تواند به یک میلیون دلار برسد.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت