آیا بازار رمزارزها تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌ است؟

آیا بازار رمزارزها تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته‌ است؟

راهنمای مطالعه

این روزها با شیوع ویروس کرونا، اکثر بازارهای مالی شرایط خوبی ندارند. برخی از بزرگترین بانک های جهان در حال کاهش موقت منابع انسانی خود برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا می باشند. برخی از شرکت های مالی و بانک ها نیز محل دفاتر خود تغییر دادند.

طبق گزارش های منتشر شده، شرکت های مالی بزرگ مانند JPMorgan  و بانک آمریکا، فعالیت های فروش و تجارت خود را جداسازی و در برخی حوزه ها متوقف کرد. برخی شرکت ها نیز به دورکاری روی آوردند. با افزایش شمار قربانیان توسط ویروس کرونا، عملکرد این شرکت ها و بازارهای مالی بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و ممکن است تا مرز توقف
کامل پیش برود.

بیت کوین و تجارت رمز ارز از چیزی نمی ترسد!

در حالی که اکثر صرافی های رمز ارز، محل فیزیکی برای کنترل کردن کارهای سروری و پشتیبانی خود دارند، اما حجم کثیری از کارها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می شود. در واقع می توان گفت تنها بازار مالی که با شیوع کرونا ویروس، در عملکرد آن اختلالی پیش نیامد، بازار رمز ارز است.

از طرفی تعداد افراد مشغول در صرافی های رمز ارز به مراتب کمتر از بازارهای سهامی و مالی دیگر می باشند. به طور مثال در صرافی Coinbase تنها هزار نفر مشغول به کار می باشند که در کشورهای مختلف نیز پراکنده هستند اما شرکت JPMorgan به تنهایی بیست هزار نیروی انسانی دارد.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت