احتمال سقوط بیت کوین به کانال 5 هزار دلار!

راهنمای مطالعه

بازار رمز ارز سال 2020 را بسیار جنجالی شروع کرد و در همان روزهای ابتدایی سال رشد چشمگیری را تجربه کرد. اما این روند با شیوع ویروس کرونا و بحرانی جهانی پیش آمده، در هم شکست و بیت کوین به عنوان پیشتاز بازار ریزش باورنکردنی داشت. این رمز ارز تا نقطه ی 3800 دلار سقوط کرد. قیمتی که بسیاری بر این باور بوده اند که به خاطرات پیوسته و دیگر شاهد آن نخواهیم بود. بازار رمز ارز در هفته های گذشته توانست بخش زیادی از ارزش از دست رفته ی خود را جبران کند و بیت کوین در حال حاضر در بازه ی 6500 تا 7000 دلار در حال نوسان است.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، بیت کوین بارها توانسته وارد کانال هفت هزار شود اما هر بار توانایی عبور از نقاط مقاومتی این کانال را نداشته و با ریزش به کانال پایین تر سقوط کرده است. تحلیل گران شکست های پیاپی برای عبور از سد مقاومتی کانال هفت هزار را برای این رمز ارز خوب نمی دانند و برخی از آن ها پیش بینی کرده اند که بیت کوین ریزش بیشتری را نیز تجربه خواهد کرد.

بازگشت بیت کوین به سطوح پایین

تدی کلپس (TeddyCleps)، تحلیل گر حوزه رمز ارز که با نام مستعار در توییتر فعالیت می کند، به صحبت در این رابطه پرداخت. وی معتقد است که بیت کوین با از دست دادن نقطه حمایتی خود در کانال هفت هزار، ریزش بیشتری خواهد داشت. اما در مسیر نزولی، دو نقطه حمایتی اصلی وجود دارد. نقاط 6400 و 5400 دلار. وی بر این باور است که اگر نقطه حمایتی 6400 دلار از دست برود، بیت کوین قطعا وارد کانال 5 هزار دلار خواهد شد.

تدی در ادامه اشاره کرد که سیگنال های گاوی بازار از پس فشار خرس های بازار برنیامد و بازار اکنون شرایط خرسی به خود گرفته است. باید منتظر فروش بیشتر از سمت کاربران باشیم و خود این امر باعث ریزش بیشتر خواهد شد. هنوز اثر جو روانی به وجود آمده از ریزش اخیر بازار رمز ارز به دلیل شیوع کرونا وجود دارد و همین موضوع بر روی روند بازار تاثیر منفی خواهد گذاشت. در نهایت بازار در روزهای آتی روند نزولی خواهد داشت و در اولین قدم به نقطه حمایتی 6400 دلار می رسد، در صورت عبور از این نقطه، وارد کانال 5 هزار دلار خواهد شد و نقطه حمایتی اصلی بعدی بیت کوین 5400 دلار خواهد بود.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت