احتمال عدم دریافت مالیات بر سود حاصل از سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز در آمریکا!

راهنمای مطالعه

یک زوج نشویل بر سر مالیات‌هایی که باید برای دریافت پاداش بر روی استیک کردن ارز تزوس (XTZ)  دریافت کرده بودند، شکایت کردند و نتیجه این دادگاه احتمالا با موافقت سرویس درآمد داخلی (IRS) با بازپرداخت به آن‌ها به پایان می‌رسد و در واقع آن‌ها در این جلسه دادگاه پیروز شدند. این پیروزی احتمالی، باعث ایجاد جو و هیجانی در بازار رمزارز شد و این تصمیم و رای دادگاه ممکن است به عنوان یک مبنا برای آینده در مورد نحوه مالیات بر پاداش‌های رمزارزها که از طریق استیک به دست می‌آیند، استفاده شود. طبق رای دادگاه، تنها زمانی که پاداش استیک کردن، فروخته و به دلار تبدیل شود، نیازمند پرداخت مالیات است.

جرتس (Jaretts) در ماه مه 2021 شکایتی علیه دولت ایالات متحده ارائه کردند که در آن اعلام شد که 8876 توکن تزوس که در سال 2019 توسط استیک دریافت شده، به عنوان درآمد نبوده و نباید به مالیاتی بابت آن‌ها اخذ شود. فوربس گزارش داد که منابع نزدیک به این موضوع می‌گویند که این زوج قصد دارند پرونده را بیشتر در دادگاه پیگیری کنند تا از حمایت طولانی مدت برخوردار شوند و سابقه‌ای در سراسر کشور ایجاد کنند. مالیات دهندگان آمریکایی احتمالاً دعا می‌کنند که پاسخ قانونی به نتیجه این دادگاه اصلا شبیه دستورالعمل جدید تنظیم کننده بریتانیا در مورد استقرار رمزارزها نباشد. در آنجا، سرمایه‌گذاری کریپتو اغلب به عنوان فروش توکن در نظر گرفته می‌شود و مالیات بر عایدی سرمایه را متحمل می‌شود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت