احتمال ورود سرمایه گذاران کلان به بازار رمز ارز و بیت کوین!

راهنمای مطالعه

پائول تئودور جونز (Paul Tudor Jones)، سرمایه گذار افسانه ای و اقتصاددان به نام بازارهای مالی، در آخرین مصاحبه ی خود بیان کرد که به بازار رمز نیز علاقه مند شده و در سبد دارایی خود، بیت کوین نگه داری می کند. این صحبت با بازخورد بسیار زیادی در بازارهای مالی و شبکه های اجتماعی روبرو شد، زیرا جونز در حوزه ی  اقتصاد و معاملات برای بسیاری از کاربران به عنوان یک الگو شناخته شده و طبیعتا رفتار و اقدام این شخص می تواند روی بخش زیادی از جامعه ی اقتصادی، تاثیرگذار باشد.

آرتور هایس (Arthur Hayes)، مدیر عامل صرافی بزرگ بیتمکس (BitMex)، نسبت به این اقدام جونز به اظهار نظر پرداخت. وی معتقد است که این اقدام جونز، باعث گرایش افراد بسیاری به سمت بازار رمز ارز و به خصوص بیت کوین خواهد شد. این اقدام جونز قطعا به عنوان یک برگ برنده برای بازار رمز ارز، نقش ایفا خواهد کرد. طبق اطلاعات و آمار منتشر شده، تنها چند دقیقه بعد از صحبت جونز در این رابطه، بازار رمز ارز رشد اندکی را تجربه کرد.

علاوه بر آرتور، تحلیل گران دیگری نیز نظر مشابه ای دارند. برایان کلی (Brian Kelly)، یکی از ثروت مردان بزرگ آمریکا و از طرفداران بازار رمز ارز و بیت کوین، در مصاحبه ای که شبکه ی خبری CNBC با وی انجام داد بیان کرد که ورود اقتصاددان ها و ثروت مردان به بازار بیت کوین، می تواند مهر تاییدی بر بازار رمز ارز باشد. وقتی یک بازار از سمت کسی که در مباحث اقتصادی موفق بوده و به ثروت کلانی دست پیدا کرده است مورد پذیرش واقع شود، قطعا می تواند باعث جذب و انگیزه ورود سرمایه گذاران خرد شود.

کارن فینرمن (Karen Finerman)، موسس شرکت متروپولیتن (Metropolitan) نیز در این رابطه بیان کرد که با ورود جونز به این عرصه، سرمایه گذاران با اطمینان خاطر و آرامش بیشتری اقدام به سرمایه گذاری خواهند کرد. در واقع بیت کوین به عنوان یک دارایی امن شناخته خواهد شد. هرچند پیشتر و در بحران اقتصادی پیش آمده، این رمز ارز توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد و تا حدودی خود را به عنوان یک دارایی امن و قابل اطمینان مطرح کند. در حال حاضر بیت کوین در شرایط بسیار مساعدی به سر می برد و می توان گفت که آینده ی درخشانی در انتظار این رمز ارز خواهد بود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت