ارتقا شبکه اتریوم به Muir Glacier؛ صرافی بایننس‌ نیز پشتیبانی خواهد کرد!

ارتقا شبکه اتریوم به Muir Glacier؛ صرافی بایننس‌ نیز پشتیبانی خواهد کرد!

راهنمای مطالعه

طبق بیانیه ای که به تازگی صرافی بزرگ بایننس‌ (Binance) منتشر کرد، فرآیند برداشت و واریز به حساب رمز ارز اتر (ETH) به دلیل به روزرسانی شبکه به ارتقای جدید شبکه اتریوم به نام Muir Glacier متوقف کرده است.

ترید اتر بدون هیچ مشکلی قابل انجام است.

اگرچه صرافی بایننس‌ امکان واریز و برداشت اتر را مسدود کرده اما امکان ترید اتر در این برهه زمانی بدون هیچ وقفه ای در حال انجام است و کاربران از این بابت نگرانی ندارند. این صرافی اعلام کرد که فرآیند واریز و برداشت اتر بعد از اینکه به روزرسانی انجام شد و شبکه به حالت پایدار رسید، به روال عادی باز خواهد گشت.

بایننس‌ در بلاگ خبری خود اعلام کرد:

“اگر واریز به حساب صرافی در طی به روز رسانی انجام دادید لطفا صبور باشید تا پول به حساب شما واریز شود. این فرآیند کمی زمان می برد و ما در حال کار روی بخش های فنی مورد نیاز هستیم تا به روزرسانی انجام و فعالیت های مربوط به اتر در حساب ها از سر گرفته شود.”

ارتقا شبکه و به روز رسانی Muir Glacier کمتر از یک ماه بعد از فورک جدید اتر یعنی استانبول انجام شد.

طبق خبری که توسعه دهنده اتریوم، James Hancock در تاریخ 22 نوامبر منتشر کرد، باید در 1 ژانویه 2020 منتظر به روز رسانی Muir Glacier باشیم و این ارتقا شبکه در بلوک 9،200،2000 خواهد افتاد. تاریخ دقیق این ارتقا و به روزرسانی ممکن است به دلایل زمان متغیر بلوک ها تغییر کند.

کت هردرز (Cat Herders)، یکی از توسعه‌دهندگانی که با اتریوم همکاری می‌کند، دلیل اصلی ارائه Muir Glacier را پیاده سازی پروپوزال EIP 2384 بیان کرد که این پروپوزال به هدف تاخیر در فرآیند بمب سختی (Difficulty bomb) ارائه شد.

ارتقا Muir Glacier این فرآیند را که به اصطلاح به آن عصر یخ بندان اتریوم نیز می گویند برای 4 میلیون بلوک که در حدود 611 روز طول خواهد کشید، به تاخیر انداخت.

بمب سختی (Difficulty bomb) چیست؟

بمب سختی (Difficulty bomb) یک مکانیزم است که طی آن فرآیند تولید بلوک های جدید شبکه اتریوم بسیار پیچیده تر خواهد شد و در واقع شبکه بسیار مقاوم و سختی بالایی کسب خواهد کرد.

کت هردرز (Cat Herders) بیان کرد که با توجه به انتشار فورک استانبول، ارتقا Muir Glacier ضروری خواهد بود و باید فرآیند بمب سختی (Difficulty bomb) به تاخیر بیفتد.

وی افزود: “در ابتدا تخمین تاریخ وقوع فرآیند بمب سختی (Difficulty bomb) دشوار بود و بعید به نظر می رسید که به زودی اتفاق بیفتد. زمانی که برای فورک Istanbul برنامه ریزی می شد حدس می زدیم که در اواسط سال 2020 شاهد آن باشیم بنابراین وقت کافی برای به تاخیر انداختن آن وجود دارد. اما تخمین ما اشتباه بود و مجبور به آن شدیم که زودتر دست به کار شویم.”

کت هردرز (Cat Herders) اشاره کرد ماینرهایی که ارتقا نسخه Istanbul را از دست دادند در واقع روی شبکه فعلی اتریوم فعالیت نمی کنند و توصیه می شود که به روزرسانی های لازم را برای آماده بودن ارتقا Muir Glacier انجام دهند.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت