ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

بعد از صعودی که بازار ارزهای دیجیتال در چند روز گذشته داشت، بسیاری از رمز ارز های مهم وارد چرخه اصلاح قیمت و ریزش شدند. در ادامه به بررسی مختصر و کوتاه مدت این رمز ارزها خواهیم پرداخت.

بیت کوین

بیت کوین (BTC) بعد از رسیدن به بالاترین قیمت خود در چند روز اخیر که برابر با 10188 دلار بود، روند نزولی خود را آغاز کرد. خرس های بازار در آن بازه مقاومت بسیار زیادی از خود نشان دادند و اجازه افزایش قیمت را ندادند.

احتمال رسیدن به میانگین 20 روزه ی بیت کوین در قیمت 9600 دلار وجود دارد اما انتظار می رود که افرادی که در صف خرید هستند اجازه ی رسیدن به این قیمت را ندهند.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

اگر بیت کوین بتواند خود را بالای این میانگین قیمت نگه دارد، روند صعودی آن دوباره آغاز شده و به کانال 10 هزار دلار بازخواهد گشت. در این کانال نقطه مقاومتی بسیار سنگینی در قیمت 10360 دلار وجود دارد که برای عبور از آن کار بسیار دشواری در پیش روی این رمز ارز خواهد بود. اگر بتواند این نقطه را پشت سر بگذارد احتمال افزایش قیمت در بازه ی میان مدت تا 11500 دلار وجود خواهد داشت.

در مقابل اگر خرس های بازار بتوانند بیت کوین را به زیر میانگین 20 روزه هدایت کنند، ریزش بیشتری در انتظار بیت کوین خواهد بود و کاهش قیمت تا 9097 دلار بسیار محتمل خواهد بود. در زمان نگارش این خبر بیت کوین با قیمت 9774 دلار در حال خرید و فروش می باشد.

اتریوم

اتریوم (ETH) نیز بعد از رسیدن به 230 دلار، ریزش خود را آغاز کرد. در ابتدا انتظار می رفت که نقطه ی 224 دلار به عنوان یک سد حمایتی خوبی وارد عمل شود، اما در نهایت این سد نیز شکسته شد و قیمت اتریوم کاهش یافت. در زمان نگارش این خبر قیمت اتریوم برابر با 219.87 دلار می باشد.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

نقطه ی بعدی که می تواند به عنوان سد حمایتی اصلی برای اتریوم نقش ایفا کند، سطح 197 دلار می باشد. اگر اتریوم بتواند خود را بالای این سطح  حفظ کند، احتمال رسیدن به قیمت 235 دلار در روزهای آتی برای این رمز ارز وجود دارد. در صورت عبور از سطح مقاومتی 235 دلار که کار راحتی نخواهد بود، اهداف بعدی اتریوم به ترتیب 289 و 318 دلار خواهد بود. در مقابل اگر از سطح حمایتی 197 دلار سقوط کند، ریزش اتریوم تا 173 دلار بسیار محتمل خواهد بود.

ریپل

ریپل (XRP) نیز مانند بیت کوین و اتریوم گرفتار روند نزولی شده و در حال کاهش قیمت می باشد. در زمان نگارش این خبر، ریپل در قیمت 0.27 دلار قرار دارد و ریزش تا 0.256 بسیار محتمل خواهد بود.

اگر ریپل بتواند خود را در بالای نقطه حمایتی خود یعنی 0.256 نگه دارد، روند صعودی این رمز ارز دوباره آغاز خواهد شد و می تواند به سطوح بالاتر قیمتی با اهداف 0.315 و 0.342 برسد. در مقابل اگر روند نزولی ادامه پیدا کند، احتمال ریزش تا 0.232 دلار وجود خواهد داشت.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

بیت کوین کش

عملکرد بیت کوین کش (BCH) نسبت به رمز ارزهای اشاره شده کمی متفاوت بوده و تا کنون توانسته رشد چند روز اخیر خود را حفظ کند. بیت کوین کش در زمان نگارش این خبر با قیمت 445 دلار در حال خرید و فروش می باشد.

اما این رمز ارز در روزهای آتی باید روند صعودی خود را ادامه دهد در غیر این صورت وارد روند اصلاح قیمتی خواهد شد. در روند نزولی نقطه ی مقاومتی 400 دلار یک سد بسیار قوی برای جلوگیری از ریزش های بیشتر عمل خواهد کرد. در مقابل در مسیر صعودی نقاط 460 و 500 دلار به ترتیب از نقاط مقاومتی اصلی برای این رمز ارز به شمار می آیند. شاخص RSI بیت کوین کش در محدوده ی اشباع خرید قرار دارد، بنابراین احتمال ورود به روند اصلاح قیمت بیشتر از روند صعودی خواهد بود.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

بیت کوین اس وی

بیت کوین اس وی (BSV) نیز مانند بیت کوین کش در وضعیت خوبی به سر می برد. در زمان نگارش این خبر قیمت بیت کوین اس وی برابر با 354 دلار می باشد.

نقطه ی 337 دلار در روزهای آتی این رمز ارز بسیار نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. اگر بیت کوین اس وی بتواند خود را بالای این نقطه حفظ کند، مسیر صعودی این رمز ارز همچنان ادامه خواهد یافت. اما اگر به زیر این نقطه مقاومتی ریزش کند، باید منتظر قیمت 293 و یا حتی 236 دلار باشیم.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

لایت کوین

لایت کوین (LTC) بعد از رسیدن به قیمت 78.41 دلار وارد روند نزولی شده و در زمان نگارش این خبر در نقطه قیمتی 73.88 دلار قرار دارد. احتمال ریزش بیشتر لایت کوین از سمت خرس های بازار و رسیدن به 66.18 دلار وجود خواهد داشت. انتظار می رود این نقطه به عنوان یک سد حمایتی قوی وارد عمل شود و از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند. شاخص RSI لایت کوین در محدوده ی اشباع فروش قرار دارد بنابراین احتمال ورود به روند صعودی در روزهای آتی برای این رمز ارز وجود خواهد داشت.

اگر لایت کوین بالای نقطه حمایتی خود باقی بماند، هدف صعودی آن 80.27 دلار خواهد بود که با گذشت از این قیمت به سمت 96.43 دلار حرکت خواهد کرد.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟

ای او اس

ای او اس (EOS) در وضعیت خوبی قرار دارد و بعد از پشت سر گذاشتن نقطه مقاومتی خود اکنون در قیمت 4.88 دلار قرار دارد. اگر روند مثبت برای این رمز ارز ادامه یابد، احتمال رسیدن به قیمت 6 دلار نیز وجود خواهد داشت. در حال حاضر خرس های بازار در تلاش هستند تا قیمت ایی او اس را کاهش دهند و به نقاط 4.24 و در ادامه به 4 دلار برسانند.

ارزهای دیجیتال برتر به چه قیمتی خواهند رسید؟
1/5 (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.