استقبال از بازار رمزارز توسط آمریکا می‌تواند باعث رشد چشمگیر این بازار شود!

راهنمای مطالعه

کیتی هائون (Katie Haun)، یکی از شرکای شرکت سرمایه‌گذاری اندریسن هوروویتز (Andreesen Horowitz)، در مصاحبه با رسانه CNBC بیان کرده است که ایالات متحده آمریکا می‌بایست به ممنوعیت‌ها و سخت‌گیری‌های رمزارز در کشور چین به عنوان یک فرصت نگاه کند. وی در صحبت‌های خود به سخت‌گیری‌های پی‌درپی پکن در رابطه با صنعت رمزارز و هرگونه فعالیت مرتبط با معامله ارزهای دیجیتال اشاره داشته است.

او معتقد است که نهادهای نظارت بر امور مالی در ایالات متحده آمریکا می‌بایست در این رابطه دقیقاً برخلاف کشور چین اقدام کنند. وی در این رابطه بیان کرد:

“ این یک فرصت برای ایالات متحده آمریکاست، و ما دقیقاً باید عکس آن چیزی که چین در این رابطه انجام داده است را در پیش بگیریم. “

کیتی هائون، که اکنون به عنوان مدیر سرمایه‌گذاری رمزارز در شرکت اندریسن هوروویتز فعالیت دارد، پیش‌بینی کرده است که چین تمامی معاملات، وام‌ها و سایر خدمات مالی در این کشور را به استفاده از استیبل‌کوین خود یا همان ارز دیجیتال ملی (CBCD) محدود خواهد کرد. او معتقد است که ایالات متحده آمریکا نیز با ایجاد یک ارز دیجیتال ملی، رویکرد درستی را در این رابطه درپیش گرفته است. او در این خصوص می‌گوید:

 “خوشحالم از اینکه اکنون بر روی این صنعت با هدف یک ارز دیجیتال ملی درحال مطالعه هستیم، اما قبلاً هم به طور علنی بیان کردیم که این مطالعات چندین سال به طول می‌انجامد. به نظرم همکاری سیاست‌گذاران و مسئولان بخش خصوصی در ایالات متحده بسیار حائز اهمیت است. “

بسیاری از کارشناسان صنعت رمزارز پیش‌بینی می‌کنند که آمریکا در صورت عدم استفاده بهینه از بازار رمزارز، از دیگر کشورها عقب خواهد ماند. هائون در این رابطه می‌گوید که تمام بازیگران صنعت رمزارز مخالف قانون‌گذاری این حوزه نیستند، و معتقد است که این موضوع به این معنی نیست که این صنعت خواهان قانون‌گذاری نیست. اتفاقاً این صنعت نیازمند شفافیت بیشتر است. به اعتقاد کیتی هائون، قوانین این صنعت بایستی منعطف بوده و نمی‌توان یک قانون را برای همه موارد به یک شیوه اجرا کرد. همانطور که NFTها نیز نباید به عنوان یک محصول یا خدمات مالی تلقی شوند.

شایان ذکر است که پذیرش و استفاده بهینه از بازار رمزارز توسط آمریکا، می‌تواند باعث رشد بسیار چشمگیر بازار رمزارز شود همانطور که شاهد آن بودیم تنها با اعلام عدم اعمال محدودیت برای بازار رمزارز از سمت فدرال رزرو، بازار رمزارز و بیت‌کوین وارد روند صعودی چشمگیری شد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت