اسکاراموچی: اگر با دید بلند مدت به بازار نگاه می‌کنید، جای نگرانی وجود ندارد!

راهنمای مطالعه

بنیان‌گذار Skybridge Capital – آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) – به سرمایه‌گذاران توصیه کرد تا نگرانی‌های خود را در مورد ریزش بازار رمزارز، کاهش دهند. وی معتقد است بیت‌کوین و همچنین سایر دارایی‌های دیجیتال، ابزار سرمایه گذاری مناسب برای بلند مدت است و مردم نباید آن‌ها را به دلیل قیمت فعلی خود رها کنند و از بازار خارج شوند. بدون شک روزهای اخیر برای صنعت رمزارز دلپذیر نبود، زیرا از ارزش بازار رمزارز بسیار کاسته شد. اما وضعیت تکان دهنده این بازار، به هیچ عنوان نگرانی آنتونی اسکاراموچی نیست زیرا وی به دید بلند مدت به بازار نگاه می‌کند.

بر خلاف بسیاری از تحلیل‌گران که ادعا می‌کنند که در زمستان بازار رمزارز قرار داریم، اسکاراموچی، دیدگاه خوش‌بینانه خود را در رابطه با بازار رمزارز بیان کرد. این اولین بار نیست که اسکاراموچی در روند ریزشی بازار، دیدگاه صعودی و امیدوارانه داشته است. درواقع سرمایه‌گذارانی که همانند اسکاراموچی به دید بلند مدت به بازار رمزارز نگاه می‌کنند، در روندهای ریزشی، آرامش بیشتری داشته و راحت‌تر می‌توانند تصمیم‌گیری کنند. بدون شک میانگین حرکتی بلند مدت بازار، همواره صعودی بوده و تحلیل‌گران امیدوار هستند که این روند، حفظ شود.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت