اطلاعیه مهم صرافی بایننس: تمام کاربران باید احراز هویت کنند!

راهنمای مطالعه

صرافی بزرگ بایننس (Binance) که در بین کاربران ایرانی نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است، با انتشار بیانیه رسمی اعلام کرد که برای افزایش حفاظت از کاربران و ایجاد محیط معاملاتی امن، تغییراتی در روال کار این صرافی ایجاد خواهد شد که مهمترین آن بحث احراز هویت اجباری می‌باشد. از این پس، همه کاربران جدید ملزم به احراز هویت تا سطح متوسط برای دسترسی به محصولات و خدمات بایننس می‌باشند. کاربران فعلی و قدیمی که هنوز این نوع احراز هویت را تکمیل نکردند، مجوزهای حساب آن‌ها تنها در سطح برداشت دارایی خواهد بود و از بسیاری از خدمات این صرافی، محروم خواهند شد.

این روال برای کاربران جدید، بعد از ثبت نام و برای کاربران قدیمی تا اواخر مهر، اعمال خواهد شد. بایننس این اقدامات را به هدف قوانین KYC و بحث پولشویی انجام خواهد داد. از آنجایی که به دلیل تحریم‌ها، کاربران ایرانی اجازه استفاده از بایننس را ندارند، بنابراین پس از احراز هویت با پاسپورت ایرانی، امکان معامله در این صرافی برای ایرانی‌ها، امکان‌پذیر نخواهد بود.

منبع: Binance

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت