اظهارنظر مدیرعامل ریل ویژن در رابطه با بازار ارزهای دیجیتال!

رائول پال (Raoul Pal)، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران شرکت ریل ویژن (Real Vision)، در توییت اخیر خود از وضعیت فعلی جامعه ارزهای دیجیتال ابراز نارضایتی کرده است. پال ادعا می‌کند که در شبکه‌های اجتماعی و به خصوص توییتر در حوزه ارز دیجیتال، افراد بسیار عصبانی هستند و همگی سر «هرکسی با دیدگاه‌های متفاوت» فریاد می‌زنند. وی اصرار دارد که سرمایه‌گذاران کریپتو باید به‌جای انجام یک “جنگ” با یکدیگر خوب رفتار کنند.

برخی از کاربران از پال خواسته‌اند تا برای افرادی که در باتلاق لونا گرفتارشده‌اند، بیانیه عمومی بدهد. در یک توییت جداگانه، پال مدعی شد که باوجود تأیید لونا در گذشته و ادعای اینکه این رمز ارز اساسا بی‌خطر است، هرگز آن را پیشنهاد نکرده است .

بیت‌کوین، بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان، اخیراً هشتمین هفته متوالی را در وضعیت قرمز ثبت کرد و رکورد جدیدی را به نام خود از این حیث ثبت کرد. ارزش برترین ارز دیجیتال نسبت به رکورد خود در حدود 55 درصد کاهش‌یافته است.

در سپتامبر گذشته، پال پیش‌بینی کرد که پادشاه کریپتو تا ماه مارس به 400 هزار دلار و اتریوم به 20 هزار دلار خواهد رسید. نیازی به گفتن نیست، که این پیش‌بینی خوش‌بینانه به‌شدت اشتباه از آب درامد. در سال 2020، این استاد سرمایه‌گذاری پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین طی پنج سال آینده به 1 میلیون دلار خواهد رسید.

منبع: U.Today

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.