اعتراف میلیاردر مطرح مبنی بر عدم پذیرش و باور به بیت‌ کوین!

راهنمای مطالعه

بنیان‌گذار شرکت کن‌گریفین (Ken Griffin) از موضع خود علیه رمزارزها عقب‌نشینی کرده و از شرکتش می‌خواهد که امسال دارایی‌های دیجیتالی را به مشتریان خود ارائه دهد. صندوق سرمایه‌گذاری چندملیتی آمریکایی و شرکت خدمات مالی سیتادل (Citadel) در آستانه ورود به بازارهای رمزارزها در سال جاری است. کن گریفین، بنیان‌گذار سیتادل، در گفتگو با دیوید روبنشتاین (David Rubenstein) در بلومبرگ (Bloomberg Wealth )، در مورد وضعیت فعلی بازارها با توجه به درگیری‌های ژئوپلیتیک اخیر اظهار داشت که آن‌ها در “نقطه عطف” هستند.

وقتی مصاحبه به رمزارزها کشیده شد، گریفین که پیش‌ازاین به نسل جوان هشدار داده بود که از رمزرارزها دوری کنند و گفته بود: «جهان به وجود رمزارزها نیاز ندارد»، فاش کرد که این شرکت امسال در بازارهای دارایی‌های رمزنگاری مشارکت خواهد داشت. در نوامبر 2017، گریفین گفت: «بیت‌کوین در حال حاضر بسیاری از عناصر حباب اقتصادی را دارد.» در آن زمان بیت‌کوین حدود 10 هزار دلار معامله می‌شد، او اضافه کرد: “این حباب‌ها به اشک ختم می‌شوند و من نگران این هستم که چگونه این حباب ممکن است پایان یابد.” در طول مصاحبه بلومبرگ، گریفین اذعان کرد که اشتباه کرده است که در رابطه با دارایی‌های دیجیتال در”حزب مخالفان” بوده است.

در ژانویه، شرکت امنیتی سیتادل اعلام کرد اولین سرمایه‌گذاری خارجی خود به ارزش 1.15 میلیارد دلار از دو شرکت برجسته سرمایه‌گذاری در زمینه رمزارز، سکوا کپتال ((Sequoia Capital و پارادیگم (Paradigm ) داشته است. سیتادل در حال حاضر حدود 38 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد. در ماه نوامبر، گریفین به‌شدت در مورد ارزهای دیجیتال شک داشت و در آن زمان اظهار داشت که مردم بر ایده‌های جدید متمرکزشده‌اند و او نگران بود که «ممکن است درزمینه ارزهای دیجیتال این اشتیاق نادرست باشد».

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت