افزایش آدرس های فعال بیت کوین، نتیجه‌ی رشد محبوبیت!

راهنمای مطالعه

این روزها صحبت های زیادی در رابطه با موضوع پذیرش عمومی بیت کوین (BTC) و مقبولیت این رمز ارز در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی در میان است. بحران اقتصادی پیش آمده و عملکرد خوب بیت کوین در این برهه، باعث افزایش پذیرش این رمز ارز شده و تقاضا افزایش یافته است. همین موضوع باعث شد که شبکه ی تحلیلی Bitinfocharts به بررسی تعداد آدرس های فعال شبکه و میزان دارایی موجود در آدرس ها بپردازد.

بررسی آدرس ها

طبق اطلاعات منتشر شده توسط این شبکه ی تحلیلی اگر شخصی در بازار رمز ارز حداقل 10 بیت کوین داشته باشد، بین 0.5 درصد ثروتمندان این بازار به شمار می آید. البته قابل ذکر است که تخمین افراد نسبت به میزان دارایی آن ها، عملا کار غیرممکنی می باشد زیرا در بازار رمز ارز، هر شخصی چندین آدرس کیف پول دارد. به همین علت تمام بررسی های انجام شده در این حوزه در رابطه با آدرس ها انجام می شود و نمی توان در رابطه با تعداد دقیق افراد نظری ارائه کرد.

بررسی های انجام شده حاکی از آن است که آدرس های فعال بیت کوین در سال های اخیر رشد داشته و تعداد آدرس هایی که حداقل 0.1 بیت کوین دارند به شدت افزایش یافته است. طبق آمار منتشر شده، تعداد آدرس هایی که دارایی موجود در آن ها بین 10 تا 100 واحد بیت کوین است، 0.45 درصد از آدرس ها را تشکیل می دهد و 2.17 درصد از آدرس ها دارای 1 الی 10 بیت کوین، موجودی آن ها می باشد.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، پذیرش عمومی بیت کوین به دلایل متعددی به شدت افزایش یافته است. صرافی کوین بیس (Coinbase) در گزارشی که در بخش خبری خود منتشر کرد، بیان کرد که بعد از ریزش شدید بازار در پنج شنبه ی سیاه و بازیابی بیت کوین، محبوبیت این رمز ارز افزایش یافته و کاربران جدیدی برای خرید بیت کوین اقدام کردند. اگر روند افزایش قیمت بیت کوین ادامه دار شود، قطعا محبوبیت این رمز ارز نیز افزایش خواهد یافت و شاهد رشد مجدد آدرس های فعال بیت کوین خواهیم بود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت