افزایش تترهای موجود در صرافی ها، آیا بازار گاوی در انتظار است؟!

راهنمای مطالعه

رابطه ی حجم استیبل کوین تتر (USDT) و روند بازار بیت کوین (BTC)، همواره یکی از موضوعات مورد بحث بازار رمز ارز است. برایان کویینلیوان (Brian Quinlivan)، تحلیل گر و فعال بازارهای مالی در مصاحبه ای که در 7 می انجام داد بیان کرد که شرایط و حجم تترهایی که در صرافی های رمز ارز موجود است، می تواند باعث رشد بیت کوین در ماه های آتی شود. برایان در ادامه ی مصاحبه ی خود به تشریح شرایط موجود پرداخت.

وی در این باره بیان کرد:
“طبق بررسی های انجام شده، حجم زیادی از استیبل کوین های بازار و به خصوص استیبل کوین تتر، در حال حاضر در موجودی صرافی های رمز ارز قرار دارد و این موضوع می تواند عاملی برای تقویت حرکت صعودی بیت کوین در روزهای آتی باشد. بدیهی است بخشی از کاربران از استیبل کوین ها به هدف حفظ دارایی خود استفاده خواهند کرد. به خصوص در چنین شرایط بحرانی که اقتصاد دنیا در شرایط مساعدی به سر نمی برد، کاربران از استیبل کوین به عنوان راهی برای حفظ ارزش دارایی خود استفاده می کنند.”

برایان در ادامه افزود:
“اگر کاربران تتر را به عنوان یک دارایی امن در نظر بگیرند، دلیلی نخواهد داشت که تترهای خود را در صرافی های رمز ارز نگهداری کنند و آن را به آدرس های کیف پول شخصی خود انتقال خواهند داد. بنابراین نگه داری تتر در صرافی های رمز ارز، می تواند به دلیل آماده بودن برای خرید بیت کوین و دیگر رمز ارزها باشد. کاربران نقدینگی خود را به صرافی ها انتقال داده و منتظر موقعیت خرید مناسب می باشند. بنابراین احتمال تقویت روند صعودی بازار بیت کوین در روزهای آتی وجود خواهد داشت.”

همبستگی ماندگار خواهد بود!

برایان در رابطه با همبستگی بین استیبل کوین و روند بازار بیت کوین بیان کرد که این همبستگی از ابتدای شروع به کار تتر تا به امروز وجود داشته و انتظار می رود این روند ماندگار باشد. در حال حاضر تتر نقش بسیار مهمی را در بازار رمز ارز و حتی بازارهای مالی ایفا می کند. در بحران اقتصادی به وجود آمده، تتر پا را از بازار رمز ارز فراتر گذاشته و خود را به عنوان یک دارایی امن مطرح کرده است. بسیاری از افراد که آشنایی با بازار رمز ارز ندارند، تتر را به هدف حفظ ارزش دارایی خود خریداری کرده اند. پیش بینی می شود بخشی از این کاربران در آینده ی نزدیک به دلیل داشتن تتر، به سمت بازار رمز ارز گرایش پیدا کنند و همین موضوع می تواند عاملی برای تقویت بازار بیت کوین باشد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت