افزایش جمعیت نهنگ‌ها به پشتوانه ورود سازمان‌ها به بازار!

راهنمای مطالعه

براساس داده‌های شبکه آماری Glassnode به نقل از شرکت تحقیقاتی Arcane Research، تعداد کیف پول‌های بیت کوین حاوی حداقل 1000 واحد بیت کوین از ماه دسامبر، 7.2 درصد افزایش یافته است. این میزان افزایش بسیار چشمگیری محسوب می‌شود. به طور مثال در طی سال 2020 بیش از 11 ماه طول کشید تا جمعیت بازار نهنگ‌های رمز ارز بیت کوین، تنها 6.7 درصد اضافه شود.

بر اساس اطلاعات آماری شبکه BitInfoCharts نیز در حال حاضر 2318 کیف پول بیت کوین وجود دارد که بیش از 1000 واحد بیت کوین را در خود جای داده است. برخی از این کیف پول‌ها شامل آدرس‌هایی است که متعلق به صرافی‌های بزرگ رمز ارز مانندHuobi ، Binance و Bittrex  می‌باشد که به عنوان بزرگ‌ترین بازار نهنگ‌ها شناخته می‌شوند. فقط یک صرافی (کیف پول سرد Huobi) صاحب بیش از 100 هزار واحد بیت کوین است. بیشتر از 100 آدرس برتر بیت کوین نیز غیر فعال هستند، به این معنی که دارایی آن‌ها سال‌ها است در معاملات استفاده نشده است.

با توجه به اینکه موسسات و شرکت‌های دولتی اکنون در بیت کوین سرمایه گذاری می‌کنند تا دارایی و ثروت خود را در برابر تورم محافظت کنند، بنابراین آن‌ها با توجه به حجم نقدینگی که در اختیار دارند قطعاً در خط مقدم جریان بازار گاوی کنونی بیت کوین هستند. از این رو، هنگامی که جمعیت بازار نهنگ‌هایی که به سرعت در حال رشد هستند را مشاهده کنیم، فرضیه‌ای که به سرعت به ذهن ما می‌رسد این است که این نشانه‌ای بر افزایش رشد خرید توسط موسسات سرمایه گذاری در بازار رمز ارز است.

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت