افزایش شدید تراکنش‌های اتریوم علی‌رغم ریزش شدید بازار!

راهنمای مطالعه

علی‌رغم ریزش گسترده‌ای که در سراسر بازار کریپتو شاهد آن هستیم، نهنگ‌های اتریوم مشغول خریدوفروش گسترده اتریوم می‌باشند به‌طوری‌که مشابه آن را از ژانویه شاهد نبودیم. بر اساس داده‌های سانتی‌منت (Santiment)، نهنگ‌های اتریوم روز چهارشنبه به طور کلی ۲۹۵۶ تراکنش انجام داده‌اند که ارزش هر کدام بیش از یک میلیون دلار بود و این مقدار بالاترین میزان تراکنش‌های نهنگ‌ها در یک روز در نزدیک به ۵ ماه گذشته است. سانتی‌منت در ادامه توضیح داد که معمولاً نهنگ به آدرسی که بین 1 میلیون تا 10 میلیون دلار در آن نگهداری می‌شود، اطلاق می‌شود.

تحلیل‌گران بر این باورند که هم بیت‌کوین و هم اتریوم به چیزی نزدیک می‌شوند که سانتی‌منت آن را «مناطق خرید تاریخی» نامیده است. قابل‌توجه است که اتریوم از زمانی که زنجیره بیکن (Beacon Chain) فعال شد، نزدیک به 250 درصد در برابر بیت‌کوین رشد کرده است. شایان ذکر است که تنها نهنگ‌های اتریوم نیستند که مشغول بوده‌اند. طبق داده‌های گلس نود (Glassnode)، در روز چهارشنبه شاهد بزرگ‌ترین انتقال یک روزه بیت‌کوین از نهنگ‌ها به صرافی‌ها بوده‌ایم.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت