افزایش فومو در سرمایه‌گذاران خرد بیت‌ کوین!

افزایش فومو در سرمایه‌گذاران خرد بیت‌ کوین!

راهنمای مطالعه

هولدرهای خرد بیت‌کوین به‌سرعت به ذخیره این رمزارز خود اضافه می‌کنند، اما این امر مربوط به زمان‌های گذشته و قبل از افزایش قیمت‌ها بوده است. داده‌های تازه نشان می‌دهد که بیت‌کوین چیزی شبیه به خرید وحشت‌زده توسط سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی را تجربه می‌کند – اما ممکن است همه‌چیز آن‌طور که به نظر می‌رسد نباشد.

در 4 آوریل، ویلیام کلمنته (William Clemente)، تحلیلگر ارشد اینسایت در بلاک ور (Blockware )، در توییتی از افزایش چشمگیر عرضه بیت‌کوین متعلق به سرمایه‌گذاران کوچک خبر داد.

معمولاً نهادهایی با 1 بیت‌کوین یا کمتر که به‌عنوان مصرف‌کننده اصلی مطرح هستند بیشتر با لفظ خرده‌فروش شناخته می‌شوند تا سرمایه‌گذاران شرکتی.

بر اساس ارقام شرکت تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای گلس نود (Glassnode)، این کاربران با میزان کم بیت‌کوین سهم خود را از عرضه کلی بیت‌کوین در سال 2022 به‌طور چشمگیری افزایش داده‌اند.

کلمنته هشدار داد، چنین رویدادهایی با بالاترین قیمت‌های ماکرو همزمان است، اما با توجه به رفتار اخیر بیت‌کوین، این بار به نظر می‌رسد همه‌چیز برخلاف روال گذشته باشد.

بنا بر اظهارات گلس نود خرده‌فروشانی با سرمایه 1 بیت‌کوین تا کوچک‌ترین بازه 0.001 بیت‌کوین ، در طول زمان سهم خود را در بازار افزایش داده است، اما از اواسط فوریه افزایش چشمگیری در حال وقوع است.

داده‌های گلس نود نشان می‌دهد که دارندگان کوتاه‌مدت در سرمایه‌گذاری‌شان از ضرر به سود رفته‌اند که این امر مشابه افزایش قیمت در سال‌های گذشته بوده است

درحالی‌که توجه روی عادات سرمایه‌گذاران در سطحی نزدیک به 50 هزار دلار روی عادات سرمایه‌گذار متمرکزشده است، بااین‌حال، توجه جریان اصلی به بیت‌کوین هنوز به‌طور آشکاری کم است.

داده‌های گوگل ترندز (Google Trends )که علاقه جستجوی جهانی به بیت‌کوین را پوشش می‌دهد، تعامل کمتری نسبت به هر زمان دیگری از قبل از بالاترین رکورد قیمت در نوامبر گذشته نشان می‌دهد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت