افزایش چشمگیر ورودی نقدینگی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری حوزه ارز دیجیتال!

راهنمای مطالعه

داده‌های کوین شیرز (CoinShares) ورودی هفتگی 193 میلیون دلاری را برای صندوق‌های حوزه ارز دیجیتال نهادی را نشان می‌دهد که بیش از نیمی از این رقم تنها به بیت‌کوین (BTC) اختصاص دارد. سولانا (SOL) نیز موردتوجه قرارگرفته و توانست رکورد جدیدی ثبت نماید.

داده‌های کوین شیرز در روز سه‌شنبه نشان داد که سرمایه‌گذاری‌های سازمانی روی رمزارزها در بالاترین سطح در سه ماه گذشته قرار دارد، که نسبت به هفته قبل که شاهد خروج ۴۷ میلیون دلار بود، افزایش چشمگیری داشت.

گزارش هفتگی جریان‌های صندوق دارایی دیجیتال نشان داد که محصولات سرمایه‌گذاری برای دارایی‌های دیجیتال در هفته گذشته مجموعاً 193 میلیون دلار ورودی داشته‌اند، سطحی که از اوایل دسامبر 2021 مشاهده نشده است.

آخرین باری که سطح سرمایه‌گذاری نزدیک به رقم فعلی بود، در هفته منتهی به 3 دسامبر بود که شاهد 184 میلیون دلار جریان ورودی بودیم.

جریان‌های صندوق تمرکز زیادی روی بیت‌کوین داشتند. این صندوق‌ها با کمی بیش از 50 درصد سرمایه به محصولات مبتنی بر بیت‌کوین، مجموعاً 98 میلیون دلار، به معامله پرداختند.

 سولانا نایب‌قهرمان این رکورد جدید شد و شاهد 87 میلیون دلار ورودی در هفته بود، رقمی که کوین شیرز می‌گوید “بزرگ‌ترین هفته ورودی ثبت‌شده است.” صندوق‌های مبتنی بر سولانا اکنون 36 درصد از دارایی‌های تحت مدیریت شرکت‌های نهادی را نشان می‌دهند که بزرگ‌ترین آلتکوین پس از اتریوم (ETH) است. وجوه مبتنی بر اتریوم در هفته گذشته تنها 10.2 میلیون دلار ورودی داشتند.

اروپا سهم مهمی در این زمینه داشت، 76 درصد از ورودی‌ها یا حدود 147 میلیون دلار در هفته گذشته از اروپا بوده است.

ارقام این گزارش در تضاد شدید با داده‌های هفته قبل است که شاهد برداشت 49.4 میلیون دلاری از بیت‌کوین و اتریوم از شرکت‌های عمدتاً آمریکای شمالی با نگرانی در مورد افزایش مقررات رمزارز بود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت