افزایش 13 درصدی ترافیک وب حوزه رمز‌ ارز در ماه جولای!

راهنمای مطالعه

بر اساس گزارش های ارائه شده، در ماه جولای، افزایش قیمت رمز ارزها و تبادلات جهانی رمزارز منجر به یک افزایش چشمگیر در ترافیک وب مربوط به صرافی های رمز ارز شده است. با توجه به داده های منتشر شده از سوی موسسه ICT Analytics که در زمینه تحلیل رمز ارزها فعالیت می کند، میزان ترافیک وب همزمان با مبادلات جهانی رمزارز در جولای سال 2020 به طور متوسط یک افزایش چشمگیر 13 درصدی را مشاهده کرده است.

ایلیا کامز (Illia Kmez)، رئیس بخش محتوا در موسسه ICO Analytics، در مصاحبه ای که با شبکه ی خبری و تحلیلی کوین تلگراف (Cointelegraph) داشت بیان کرد که مبادلات متمرکز رمز ارز از ابتدای سال جاری به میزان 26 درصد به ترافیک وب افزوده است. کامز گفت: برای ارائه این محاسبات، این موسسه ترافیک وب در حدود 100 صرافی را که شامل بسترهای تجاری و مبادلات بین المللی هستند و یا اینکه فقط در یک کشور فعالیت می کنند، را بررسی کرده است.

این آمار برای صرافی های مختلف متفاوت بوده است به طوری که ترافیک در برخی موارد بیش از 60 درصد افزایش یافته است، این اتفاق برای YoBit.net و KuCoin نیز مشاهده شده است. Binance، یکی از بزرگترین صرافی های فعال بنا بر گزارش های منتشر شده، در ماه جولای 24.9 میلیون بازدید داشته است که حدود 10٪ افزایش ترافیک را نشان می دهد. Coinbase، بزرگترین سرویس تبادل رمزارز و کیف پول در ایالات متحده آمریکا، 22.5 میلیون بازدید ثبت کرده است که بیانگر افزایش 18 درصدی در ترافیک می باشد.

اگرچه سایر پلتفرم های محبوب مانند BitMEX و OKEx در ماه جولای شاهد کاهش سطح ترافیک خود بودند. بر اساس داده ها، میزان ترافیک صرافیBitMex  در حدود 1.6 درصد کاهش یافته است، در حالی که OKEx شاهد کاهش 6 درصدی بود.

ICO Analytics آمار مشابهی را در مورد امور مالی غیر متمرکز (دیفای) ارائه داد. براساس داده های منتشر شده، صرافی غیرمتمرکز Uniswap با بیش از 1.4 میلیون بازدید در ماه جولای، پیشرفت بسیار چشمگیری را داشت. در واقع ارائه دهنده های دیفای، بیشترین نقش افزایش را در ترافیک وب داشتند و این موضوع به دلیل رشد شدید محبوبیت حوزه دیفای می باشد.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت