امکان مبادله TON در تلگرام فراهم شد!

اداره‌ی کل اوراق بهادار، جاه‌طلبی تلگرام برای راه‌اندازی تون کوین (TON) را متوقف کرد اما این پروژه هرگز از بین نرفت و اکنون آماده استفاده و معامله در برخی از صرافی‌ها و از طریق یک ربات درون برنامه‌ی تلگرام است.

در 26 آوریل، بنیاد تون ربات جدیدی را معرفی کرد که تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را با استفاده از توکن شبکه در داخل برنامه تلگرام فعال می‌کند. این ویژگی جدید برای بیش از 550 میلیون کاربر که از تلگرام استفاده می‌کنند، مناسب است و می‌توانند با استفاده از بلاک‌چین که توسط تلگرام پیش‌بینی‌شده بود، تون را بدون کارمزد ارسال و دریافت کنند و از معامله این رمز ارز سود ببرند. این ویژگی در 28 آوریل راه‌اندازی شد، روزی که تون برای خرید در اکی ایکس، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در مالتا در دسترس خواهد بود.

با این ویژگی جدید، تلگرام پتانسیل رقابت با دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر را که از سال گذشته از نکاتی در مورد بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پشتیبانی می‌کند را خواهد داشت. به گفته این بنیاد، هدف از این ویژگی جدید این است که کاربران بتوانند تراکنش‌ها را به آسانی ارسال یک پیام متنی انجام دهند و از پیچیدگی‌های مرتبط با مدیریت کیف پول رمزنگاری و آدرس‌های رمزنگاری طولانی غیرقابل‌خواندن توسط انسان اجتناب کنند.

همچنین، طبق بیانیه‌ای که با کوین دسک (Coindesk ) مشترکا صادرشده، بنیاد تون انتظار دارد شاهد استفاده از این روش پرداخت توسط مصرف‌کنندگان برای خرید کالاها و خدمات از شرکت‌های مختلف باشد.

منبع: Cryptopotato

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.