امیدواری خرده‌فروشان آمریکایی به فراگیری بازار رمزارز!

طبق نظرسنجی جدید پلتفرم دیلویت، خرده‌فروشان آمریکایی معتقدند که پذیرش رمزارزها در بین مشاغل به بالاترین حد خود می‌رسد زیرا 83 درصد از آن‌ها فکر می‌کنند که “ارزهای دیجیتال” ظرف ده سال آینده به یک بستر پرداخت قانونی تبدیل می‌شوند. این گزارش نشان می‌دهد که 85 درصد از پاسخ‌دهندگان انتظار دارند استفاده از رمزارز برای خرید در همان بازه زمانی به میزان قابل‌توجهی افزایش یابد.

همچنین 75 درصد از خرده‌فروشان ایالات‌متحده برای همگام بودن با این رشد، برنامه‌هایی را برای پذیرش پرداخت‌های رمزنگاری یا استیبل‌کوین در دو سال آینده آغاز کرده‌اند.

بیش از 50 درصد از خرده‌فروشان با درآمد بالای 500 میلیون دلار حداقل یک‌میلیون دلار از بودجه خود را به ساخت زیرساخت‌های پرداخت برای ارزهای دیجیتال اختصاص داده‌اند.

از سوی دیگر، 73 درصد از خرده‌فروشان که سالانه بین 10 تا 100 میلیون دلار درآمد دارند، بین 100 هزار تا 1 میلیون دلار نیز سرمایه‌گذاری می‌کنند تا زیرساخت‌های لازم برای پرداخت‌های رمزنگاری را ایجاد کنند.

علاقه مصرف‌کنندگان به ارزهای دیجیتال ریشه اصلی برنامه‌های تجار برای پذیرش است. 64 درصد از خرده‌فروشان ادعا می‌کنند که مصرف‌کنندگان آن‌ها علاقه زیادی به پرداخت‌های رمزنگاری نشان داده‌اند و حدود 83 درصد انتظار دارند این علاقه افزایش یابد.

حدود 50 درصد از خرده‌فروشان بررسی‌شده در این نظرسنجی معتقدند که استفاده از پرداخت‌های رمزنگاری‌شده به بهبود تجربه مصرف‌کننده و گسترش پایگاه مشتری آن‌ها کمک می‌کند. علاوه بر این، 40 درصد امیدوارند که به ایجاد درک بهتری از برند آنها در اذهان عمومی کمک کند.

منبع: Cryptoslate

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.