انتقال ثروت بیت‌ کوین از نهنگ‌های بازار به کاربران کوچک!

راهنمای مطالعه

شرکت تجزیه و تحلیل رمز ارز Glassnode چندین شاخص را نشان می‌دهد که گاوهای بیت کوین (BTC) ممکن است سرعت خود را برای هل دادن بازار به سمت بالا کاهش دهند. Glassnode در این رابطه گزارش داده است که شاخص‌های فعلی حاکی از آن است که بازار گاوی بیت کوین در مراحل بعدی خود قرار دارد. این پلتفرم تحلیلی در گزارش هفتگی در روز 22 مارس، کاهش تعداد نهنگ‌های بیت کوین را نشان داد، این اتفاق علیرغم انباشته کردن مداوم کیف پول‌های دارای 1 واحد بیت کوین یا کمتر، از ماه مارس 2018، رخ داده است.

در این گزارش آمده است: “انباشت کردن مداوم دارندگان كوچك که تمایل به نگه‌داری رمز ارز خود از طریق نوسانات با روندی ناگسستنی از اواسط 2018 تا هرج و مرج سال 2020 را دارند، مشهود است.” آدرس‌های نهنگ که بیش از 100 بیت کوین را در اختیار دارند نسبتاً ثابت هستند، در مقایسه با گروهی که در حال حاضر 62.6 درصد از عرضه را در اختیار دارند، در 12 ماه گذشته فقط 0.87 درصد افزایش داشته‌اند. با استفاده از معیار Reserve Risk که برای ارزیابی اعتماد به نفس دارندگان بلند مدت نسبت به قیمت بیت کوین استفاده می‌شود، Glassnode ادعا می‌کند که انتقال ثروت بیت کوین از دارندگان بلند مدت به خریداران جدید در حال حاضر ادامه دارد.

این گزارش اظهار داشت که بازارهای گاوی به طور کلی در سه مرحله مشخص، مسیر انتقال ثروت مشابهی را دنبال می‌کنند که می‌تواند برای تخمین چرخه فعلی مورد استفاده قرار گیرد. فازهای Peak HODL، نقاط عطفی هستند که بیشترین سهم دارندگان بلند مدت رمز ارز را به سود تبدیل می‌کنند.

“مشابه معیار Reserve Risk، این مطالعات نشان می‌دهد این شرایط، مشابه نیمه دوم یا مراحل بعدی بازار گاوی است. بخش نسبی بیشتری از عرضه که هنوز توسط دارندگان بلند مدت رمز ارز نگهداری می‌شود تنها 9 درصد از حد مجاز Peak HODL را صرف کرده است.”

Glassnode در حدس و گمان پایان فصل گاوی بازار تنها نیست، مدیر عامل شرکت بزرگ ماینینگ در کشور چین، جیانگ زوئر (Jiang Zhuoer) گمان می‌کند بازار گاوی می‌تواند به زودی در ماه سپتامبر تمام شود. وی در 21 مارس در مصاحبه‌ای با رسانه‌های محلی اعلام کرد، بهبود روند کلی اقتصادی در میان استفاده از واکسن کرونا و احتمال کاهش علاقه به دارایی‌های رمز ارز باعث ایجاد تعادل در بین بازارهای مالی شود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت