انتقال حجم زیاد اتریوم به صرافی‌ها و ایجاد ترس بین کاربران!

راهنمای مطالعه

قیمت اتریوم در 48 ساعت اخیر، اندکی افزایش یافته است و توانست خود را به مرز 2 هزار دلار نزدیک کند. بااین‌وجود، اتریوم به دلیل نگرانی در مورد جریان عظیم انتقال این رمزارز به یک صرافی، در معرض خطر یک دور فروش دیگر قرار دارد. داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند در 30 می، یک آدرس کیف پول اتریوم که ظاهراً با شرکت Three Arrow Capital مرتبط است، 32 هزار واحد اتریوم به ارزش تقریبی 60 میلیون دلار را به صرافی اف تی ایکس (FTX) منتقل نموده است.

این انتقال انبوه، این ظن را ایجاد می‌کند که این احتمال وجود دارد فروش نسبتا سنگین اتریوم اتفاق بیفتد. این امر در درجه اول به این دلیل است که در تئوری، سرمایه‌گذاران رمزارز را تنها زمانی به صرافی منتقل می‌کنند که بخواهند آنها را بفروشند. بااین‌وجود، بر اساس داده‌های زنجیره‌ای که توسط گلس نود (Glassnode)ردیابی شده‌اند، تعداد اتریوم های نگهداری شده توسط صرافی‌ها در ماه می‌رو به کاهش داشته است و این موضوع تا حد زیادی نگرانی موجود را رفع می‌کند.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت