انتقال 5,500 بیت کوین توسط یک نهنگ به صرافی بایننس!

انتقال 5,500 بیت کوین توسط یک نهنگ به صرافی بایننس!انتقال 5,500 بیت کوین توسط یک نهنگ به صرافی بایننس!

راهنمای مطالعه

این روزها بازار رمز ارز در شرایط نامطمئنی به سر می برد و هر تحرکی در این بازار باعث ایجاد جو روانی خواهد شد. در 29 مارس، یک تراکنش بسیار جنجالی انجام شد و از یک آدرس ناشناس، تعداد 5500 بیت کوین (BTC) به ارزش 33.8 میلیون دلار به صرافی بزرگ بایننس (Binance) منتقل شد. عوامل صرافی هنوز این خبر را تایید نکردند اما جزئیات این تراکنش در شبکه ی بلاک چین موجود است.

برخی از فعالین این حوزه، ریزش چند درصدی اخیر را به این تراکنش نسبت داده اند. هر چند این مقدار بیت کوین هنوز به فروش نرفته و فقط انتقال آن انجام شده و در صورت فروش، قطعا می تواند باعث افت بازار شود. طبق اطلاعات منتشر شده توسط Trading view، تنها پس از چند دقیقه از انجام تراکنش، قیمت بیت کوین با افت 250 دلاری همراه شد.

در 30 مارس نیز تراکنش عظیم دیگری انجام شد و طبق توییت ویل آلرت (Whale Alert)، 50343 بیت کوین به ارزش 320 میلیون دلار از یک آدرس ناشناس به آدرس ناشناس دیگری ارسال شد. خوشبختانه این انتقال بین دو آدرس شخصی بوده و پای صرافی رمز ارز و خطر فروش در میان نیست، اما این جا به جایی ها نشان از تحرکات نهنگ های بازار می باشد.

آیا شاهد ریزش بیشتر بیت کوین خواهیم بود؟

به طور معمول انتقال حجم زیاد بیت کوین از آدرس شخصی به صرافی رمز ارز با هدف فروش انجام می شود. بنابراین قطعا ریسک ریزش بیشتر با توجه به شرایط پیش آمده وجود دارد. در ریزش اخیر بازار رمز ارز نیز حجم فروش زیاد باعث ریزش 20 درصدی بیت کوین شده بود. در آن برهه اکثر موسسات مالی و صنعتی که با بیت کوین سر و کار داشتند با فروش بیت کوین های خود باعث ریزش شدید بازار شدند.
منبع bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت