اولری: بیشتر ارزهای دیجیتال به صفر خواهند رسید!

کوین اولری بر این باور است که اکثر ارزهای دیجیتال موجود، فاقد ارزش بوده و ارزش دلاری آن‌ها در نهایت به صفر خواهد رسید.

راهنمای مطالعه

کوین اولری (Kevin O’Leary)  ستاره شارک تانک، با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، بر این باور است که اکثر رمزارزها فاقد ارزش هستند و درنهایت ارزش آن‌ها به صفر می‌رسد. کوین اولری در مصاحبه‌ای با اسکات ملکر که روز سه شنبه منتشر شد، دیدگاه خود را در مورد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشت. وی بیان کرد که حداقل ۱۰ هزار توکن وجود دارد که بیشتر آن‌ها بی‌ارزش هستند. آن‌ها درنهایت تنها به دلیل عدم نوسان و کمبود حجم به صفر خواهند رسید.

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده نیز در چندین نوبت اظهار داشت که اکثر توکن‌های رمزنگاری شکست خواهند خورد. او اخیراً از سرمایه‌گذاران خواسته است که در دام ترس از دست دادن یا همان فومو گرفتار نشوند.

 اولری در ادامه افزود که وقتی FTX  در نوامبر سال گذشته اعلام ورشکستگی کرد، وی تمام سرمایه‌گذاری‌های خود در رمزارز را به صفر رسانده است. از آنجایی که ستاره شارک تانک سخنگوی FTX بود تنها از این صرافی استفاده می‌کرد.

 صرافی FTX مبلغ ۱۵ میلیون دلار به اولری پرداخت تا وی سخنگوی این صرافی شود. این در حالی است که پرونده ورشکستگی FTX همچنان باز است و ادامه دارد. پس از فروپاشی FTX، اولری به دلیل حمایت مستمر از بنیانگذار بدنام سام بنکمن-فرید (SBF) به‌شدت موردانتقاد قرار گرفت. او گفت که اگر قرار باشد سرمایه‌گذاری دیگری داشته باشد، دوباره از SBF  حمایت خواهد کرد و اصرار داشت که مدیرعامل سابق FTX یک معامله‌گر ارز دیجیتال درخشان است.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

4 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
فاطمه
1 سال قبل

عالی

عظیمی
1 سال قبل

عالی

بهار
1 سال قبل

خوب

عظیمی
1 سال قبل

فکر نکنمم

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت