اپل باید همانند تسلا به بازار بیت‌ کوین ورود کند!

راهنمای مطالعه

بعد از اینکه شرکت تسلا (Tesla) که ایلان ماسک (Elon Musk) مالکیت آن را برعهده دارد، خرید 1.5 میلیارد دلاری در بازار بیت کوین (BTC) انجام داد، اکنون توجهات به سمت این موضوع تغییر جهت یافته است که کدام یک از غول‌های بزرگ فناوری ایالات متحده آمریکا ممکن است نفر بعدی باشد. در این بین، شرکت اپل یکی از گزینه‌های بسیار محتمل است. بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک ویژگی محبوب در ترازنامه شرکت‌های آمریکایی است که در فهرست عمومی قرار گرفته است، بسیاری از شرکت‌ها با سرمایه گذاری در بازار رمز ارز، بخش قابل توجهی از ذخیره‌ی نقدی خود را به بزرگترین رمز ارز شناخته شده یعنی بیت کوین اختصاص می‌دهند.

طبق گزارش منتشر شده توسط شبکه خبری بلومبرگ (Bloomberg)، موسسه سرمایه گذاری RBC از سازنده آیفون خواسته است تا یک بستر تبادل بیت کوین ایجاد کند و برخی از ارزهای دیجیتال محبوب را نیز به دست آورد. به عنوان بخشی از یادداشت برای سرمایه گذاران، موسسه سرمایه گذاری RBC استدلال کرد که چنین اقدامی برای سرمایه گذاری، به صرفه تر از ورود به بازار وسایل نقلیه الکتریکی است و افزود:

“به نظر می‌رسد ابتکار کیف پول یک فرصت هوشمندانه چند میلیارد دلاری برای این شرکت باشد.”

موسسه سرمایه گذاری RBC بر این باور است که اپل باید بخشی از ذخیره نقدی خود را به بیت کوین تبدیل کند. طبق نظر موسسه سرمایه گذاری RBC، چنین حرکتی باعث سودمندی بیشتر این سیستم خواهد شد و در عین حال به افزایش قیمت بیت کوین نیز کمک می‌کند. این موسسه حتی به بستر مبادلات رمز ارز به عنواین یک صرافی تحت کنترل اپل نیز اشاره کرد. با توجه به ورود تسلا، شاید ورود اپل نیز به بازار بیت کوین دور از انتظار نباشد. شایان ذکر است که در صورت ورود این شرکت به بازار بیت کوین، قطعا شاهد رشد نجومی این رمز ارز خواهیم بود.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت