بازار بیت‌ کوین، چشم انتظار تصمیم‌گیری حقوقی‌ها!

راهنمای مطالعه

سقوط بیت کوین (BTC) به زیر 30 هزار دلار کوتاه مدت بود زیرا بیت کوین به عنوان رمز ارز برتر، موج جدیدی از حمایت را در این مسیر ریزشی پیدا کرد. از حمایت‌های انجام شده می‌توان به خرید 10 میلیون دلاری که در لحظه افت قیمت بیت کوین از کمپانی MicroStrategy انجام شد اشاره کرد. اطلاعات حاصل از پلتفرم‌های Cointelegraph و TradingView نشان می‌دهد که ورود پر ازدحام افراد به بازار رمز ارز به رشد 4.92 درصدی بیت کوین کمک کرده و باعث رسیدن به سطح قیمتی 33866 دلار شده است.

از آنجا که چشم انداز تصویب بسته‌های محرک عظیم دولت بایدن (Biden) برای کمک به تحریک مجدد و بهبود اقتصاد ایالات متحده آمریکا، بسیار مثبت است، بحث در رابطه با تبدیل بیت کوین به عنوان یک دارایی امن برای مقابله با تورم در ایالات متحده آمریکا دوباره از سر گرفته شده است. اگرچه با توجه به نوسانات اخیر بیت کوین برخی از تحلیلگران می‌گویند که بیت کوین یک دارایی دوره‌ای است تا یک سرمایه گذاری بلند مدت، اما تحرکات اخیر قیمت بیت کوین توجه سرمایه گذاران خرده فروش را جلب کرده است که به طور عمده به ارزهای دیجیتال علاقه نشان می‌دهند.

حتی بانک تسویه حساب‌های بین المللی نیز اذعان کرده است که ارزهای دیجیتال ممکن است در تجارت‌های بانکی مورد استفاده قرار گیرند و این سازمان برنامه‌هایی را برای ارائه انواع آزمایش‌های ارز دیجیتال براي آماده سازي اين سيستم به بانک مرکزی، در سال جاری بیان کرده است. اکنون که شاخص ترس بیت کوین از “طمع افراطی” به “ترس” تبدیل شده است، به نظر می‌رسد برخی از سرمایه گذاران از توصیه تاجر معروف وارن بافت (Warren Buffet) با مضمون “زمانی که بازار ریزشی است، حتما خرید کنید”، استفاده می‌کنند.

به گفته چاد استینگلاس (Chad Steinglass)، رئیس تجاري كمپاني CrossTower، اصلاح قيمت بيت كوين ممکن است در ابتدا به دليل نظرات انتقادی ایالات متحده آمريكا انجام شده باشد. پیش از اظهار نظر وزیر خزانه داری جنت یلن (Janet Yellen)، بیت کوین در حال فاز “تثبيت پس از اصلاح قيمت” بود و بین 34 هزار دلار تا 38 هزار دلار نوسان داشت، در حالي كه معامله گران منتظر بودند ببینند کدام طرف از محدوده به چالش کشیده مي‌شود و یا شکسته مي‌شود. استینگلاس بیشتر توضیح می‌دهد که مراحل بعدی بيت كوين با توجه به اقدامات موسسات سرمایه‌گذاران تعیین می‌شود.

وی در ادامه افزود:

31 هزار دلار نرخي با حمایت قوی بود. باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا آن دیوار باقی مانده است یا اینکه موسسات به تجمع بيت كوين خود ادامه می‌دهند. اگر این کار را انجام دهند، احتمالاً روند خريد و فروش بازار بيت كوين دوباره برقرار می‌شود و مسیر صعودی ادامه می‌یابد. اگر موسسات به حاشیه منتقل شوند و منتظر راهنمایی بیشتر نظارتی براي انجام معاملات در بازار رمز ارز شوند، در اين صورت عدم جریان خرید آنها در بازار رمز ارز به شدت احساس می‌شود.”

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت