بازار رمزارز، انتخاب اول ثروتمندان نسل جدید!

راهنمای مطالعه

طبق آمار بدست آمده، اکثر ثروتمندان نسل جدید در بازار رمزارز سرمایه‌گذاری کرده‌اند و بخش قابل توجهی از ثروت خود را در رمزارزها قرار دادند. ترجیح استفاده از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان سرمایه‌گذاری و ذخیره ارزش همچنان به حفظ شکاف نسلی ادامه داده و نسل جدید در خط مقدم استفاده از فناوری‌های غیرمتمرکز قرار دارند. طبق آخرین نظرسنجی انجام شده در این رابطه، اکثر میلیونرهای نسل جدید بر روی رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و انتظار دارند که دارایی‌های خود را در ماه‌های آینده افزایش دهند.

در واقع نسل جوان عاشق بیت‌کوین هستند. آمار بدست آمده نشان می‌دهد که تورم نگرانی اصلی در بین سرمایه‌گذاران است که این پدیده را تهدیدی برای رشد اقتصاد می‌دانند به همین جهت میزان علاقه به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارز از سمت آن‌ها بیشتر است. آمار حاکی از آن است که 83 درصد از میلیونرهای نسل جدید صاحب رمزارزها هستند و 48 درصد انتظار دارند که در سال 2022 سرمایه‌گذاری بیشتری انجام دهند. تنها 6 درصد قصد دارند دارایی‌های خود را در این بازار کاهش دهند. نتایج همچنین نشان داد که 53 درصد از آن‌ها بیش از 50 درصد از ثروت خود را در ارزهای رمزنگاری شده در اختیار دارند.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت