بانک مرکز روسیه قصد دارد سرمایه گذاری در رمزارزها را ممنوع کند!

راهنمای مطالعه

روسیه به رویکرد بحث برانگیز خود در قبال رمزارزها ادامه داده و بانک مرکزی این کشور قصد دارد این نوع سرمایه‌گذاری‌ها را ممنوع کند. گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که بانک مرکزی روسیه تصمیم گرفته‌است که رویکردی علیه صنعت رمزارزها اتخاذ کرده و این سازمان می‌خواهد تخصیص وجوه به سرمایه‌گذاران محلی را منع کند. بر اساس گزارش 16 دسامبر رویترز، بانک مرکزی روسیه می‌خواهد سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال را به دلیل خطرات احتمالی در رابطه با ثبات مالی کشور ممنوع کند. در صحبت‌های قبلی این موسسه علیه صنعت کریپتو، رمزارزها را استفاده دارایی‌ها در فعالیت‌های مخرب تشریح کرد.

این دو منبع آگاه توضیح دادند که بانک مرکزی مذاکراتی را با فعالان بازار و کارشناسان در مورد چگونگی اقدام برای اجرای این ممنوعیت آغاز کرده است. در صورت موفقیت، این کشور از این مرحله به بعد، سرمایه‌گذاران را از فعالیت با دارایی‌های دیجیتال منع می‌کند اما سرمایه‌گذاری‌های قبلی دست نخورده باقی خواهند ماند. بزرگترین کشور جهان از نظر وسعت، سال‌ها دیدگاه‌های بحث برانگیز و متناقضی در مورد فضای دارایی دیجیتال داشته است.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت