بایننس ارائه معاملات فیوچرز را برای کشورهای اروپایی متوقف خواهد کرد!

راهنمای مطالعه

شبکه‌ی خبری U.today با انتشار گزارشی بیان کرد که طبق اخبار بدست آمده، صرافی بزرگ بایننس قصد دارد معاملات بخش فیوچرز را برای کاربران اروپایی متوقف کند. این خبر توسط یکی از کارمندان خبرگزاری Bloomberg منتشر شد و باید منتظر جزئیات بیشتر این خبر و اعلامیه رسمی ماند. این روزها صرافی بایننس تحت فشار شدید قانون‌گذاری قرار گرفته و بسیاری از کشورهای اروپایی، اقدام به محدودسازی بایننس کردند. صرافی بایننس نیز که در ابتدا بر روی مواضع خود با قدرت ایستادگی کرده بود، به نظر می‌رسد اکنون در حال سازش با قوانین کشورهای اروپایی است.

در همین راستا به نظر می‌رسد که صرافی بایننس قصد دارد ارائه خدمات معاملات فیوچرز را برای کشورهای اروپایی متوقف کند و در مرحله اول در کشورهایی همچون آلمان، هلند و ایتالیا، اجازه ساخت حساب کاربری جدید در بخش فیوچرز به کاربران نمی‌دهد. هنوز مشخص نیست که وضعیت حساب‌های قدیمی به چه صورت خواهد شد. از طرفی این خبر می‌تواند برای کاربران ایرانی که با آی پی کشورهای اروپایی در صرافی بایننس فعالیت می‌کنند نیز مهم باشد. هنوز برای اظهار نظر قطعی در این رابطه زود است و باید منتظر ماند و دید که این صرافی چه مسیری را در پیش خواهد گرفت.

منبع: U.today

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت