با افزایش 40 تا 80 برابری قیمت بیت کوین، ثروتمندان از بازی عقب خواهند ماند!

راهنمای مطالعه

مکس کایزر (Max Keiser) می‌گوید با 40 تا 80 برابر شدن قیمت بیت‌کوین (BTC)، افرادی مثل وارن بافت (Warren Buffett) که اصلا با بیت‌کوین سروکار ندارند به زودی شاهد کاهش ثروت خود خواهند بود. مکس کایزر، مجری مشهور تلویزیون و از طرفداران دیرینه بیت‌کوین، معتقد است که معامله‌گران فیوچرز (Futures) قیمت بیت‌کوین را در سطوح فعلی سرکوب کرده‌اند. اما درصورت جهش قیمت این رمزارز به متوسط هدف مدنظر کایزر یعنی 28 هزار دلار، عرضه بیت‌کوین در بازار به شدت کاهش خواهد یافت زیرا دولت‌ها و نهادهای مالی مستقیماً از ماینرها خرید خواهند کرد.

این مجری مشهور به تازگی در یکی ازتوئیت‌هایش طرح سرکوب قیمت فعلی بیت‌کوین را موهبتی از سوی خدا برای مردم فقیر عنوان کرده بود و آن را فرصتی برای جمع آوری این دارایی تا قبل از کاهش نقدینگی خرد در بازار و جهش قیمت این رمزارز به سطوحی برابر با قیمت طلا در حدود 400 هزار دلار دانست. به همین ترتیب رسانه کریپتوپوتیتو (Cryptopotato) به سراغ این مجری مشهور رفته تا نظرش را درخصوص سرکوب قیمت و افزایش احتمالی ارزش این رمزارز جویا شود.

در این رابطه کایزر بیان می‌کند که قیمت فعلی و در دسترس بودن بیت‌کوین، اکنون فرصتی ناب و غیرقابل تکرار برای فقیرها ایجاد کرده تا قبل از افزایش 40 تا 80 برابری قیمت این رمزارز، بتوانند سرمایه‌ای بدست آوردند که غیرقابل مصادره است. کایزر می‌گوید تحلیل‌های موشکافانه او و همکارانش پیرامون بازار بیت‌کوین نشان می‌دهد که معامله‌گران فیوچرز با سرکوب قیمت این رمزارز در تلاشند تا فرصتی را برای بازیگران نهادی فراهم کرده که بتوانند بار خود را ببندند. او همچنین متوسط هدف قیمت بیت‌کوین را 28 هزار دلار پیش‌بینی کرده است.

به محض رسیدن به این سطح قیمت، به طرز شگرفی ورق برخواهد گشت و دیدگاه مردم نسبت به این دارایی تغییر خواهد کرد. پس از تحقق این پیش‌بینی، شاهد اتفاقات کاملا غیرمنتظره‌ای چون کاهش معاملات بازار خرد بیت‌کوین و مقدار عرضه بیت‌کوین در هر قیمتی خواهیم بود و نهادهای مالی، شرکت‌ها و دولت‌ها مستقیماً بیت‌کوین را از ماینرها و احتمالا با بهای گزافی خواهند خرید. کایزر پیش از این گفته بود با جهش قیمت بیت‌کوین به 50 هزار دلار، وارن بافت هراسان برای خرید آن هجوم می‌آورد. وی اکنون می‌گوید افرادی مثل این سرمایه‌گذار معروف که تاکنون با بیت‌کوین سروکار نداشته‌اند، به زودی شاهد کاهش ثروتشان تحت تاثیر ابرتورم خواهند بود.

همه می‌دانند که بافت طرفدار بیت‌کوین نبوده و حتی یک بار آن را مرگ موش نامیده است. حتی رویداد خیریه جاستین سان (Justin Sun) مدیرعامل ترون (TRX) نیز در تغییر نگرش او ناکام بود. چند روز بعد از آن رویداد، بافت بیت‌کوین را بی‌ارزش خواند و ادعا کرد این رمزارز هیچ‌وقت ارزش پیدا نخواهد کرد. با این حال، بافت اخیراً بخش بزرگی از سهام یک شرکت استخراج و تولید طلا را خریداری کرده و سرمایه‌گذاری‌اش را در بانک‌های برجسته‌ای چون جی‌پی مورگان چیس (JP Morgan Chase) و ولز فارگو (Wells Fargo) کمتر کرده است.

کایزر معتقد است کسانی که مسیری مشابه با بافت را در پیش گرفته و اقدام به خرید طلا و نقره کرده‌ بودند کمتر تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. با این وجود، حتی نگهدارندگان طلا نیز شاهد کاهش نسبی سرمایه خود در مقایسه با افرادی که تماماً بر روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند خواهند بود.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت