با جهش دوج‌ کوین، اگر تاریخ تکرار شود شاهد فصل آلت ‌کوین‌ها خواهیم بود!

راهنمای مطالعه

دوج‌کوین (DOGE) که در ابتدا به عنوان یک رمز ارز بی هدف و تنها به عنوان سرگرمی به بازار رمز ارز ارائه شد، طی 24 ساعت گذشته به طور سهمگینی افزایش یافته است. با بررسی روند گذشته می‌توان نتیجه گرفت که بین افزایش‌های دوج‌کوین و فصل آلت کوین، ارتباط معناداری وجود دارد. اگر تاریخ را به عنوان شاخص در نظر بگیریم، با الگو در نظر گرفتن دوج‌کوین که به عنوان یک شوخی به عنوان یکی از اولین رمز ارزها در کنار بیت کوین (BTC) تاسیس شد، جهش اخیر این رمز ارز ممکن است نشانه خوبی برای باقی رمز ارزها باشد.

علی رغم این که دوج‌کوین خیلی هم در صدر معاملات بازار نیست، اما بدون شک یکی از محبوب‌ترین رمز ارزها به حساب می‌آید. ایلان ماسک (Elon Musk)، موسس شرکت‌ تسلا و یکی از بزرگان تکنولوژی دنیا بارها نسبت به این رمز ارز اظهار علاقه کرده است. او حتی به شوخی در توییتر خود اعلام کرد که مدیر عامل سابق دوج‌کوین است.

دوج‌کوین در چند روز گذشته سودهای زیادی برای سرمایه گذاران خود به همراه داشته است. در زمان نگارش این خبر، دوج‌کوین. در سطح قیمتی 0.012 دلار قرار دارد که نسبت به 48 ساعت گذشته رشد نجومی را برای خود رقم زده است. نمی‌توان در این رابطه اظهار نظر قطعی کرد اما هر زمان که قیمت دوج‌کوین به طرز چشم گیری افزایش می‌یابد، معمولا نشانه‌ای از احتمال شروع یک فصل جدید برای باقی آلت کوین‌ها است. همان طور که CryptoPotato در گذشته گزارش کرده است، افزایش قیمت دوج‌کوین با رخداد بعدی افزایش قیمت در بازار رمز ارزها هم زمان بوده است. این امر به ویژه در چند چرخه گذشته در بازار رمز ارزها صدق می‌کند.

به عنوان مثال، در ماه جولای سال 2020، دوج‌کوین فقط طی چند روز از حدود 0.0022 دلار به 0.0055 دلار افزایش یافت و حدود 150 درصد افزایش داشت. این اتفاق در اوایل ماه رخ داد و آن چه در ادامه اتفاق افتاد بسیار جالب بود. در کمتر از دو ماه پس از افزایش قیمت دوج‌کوین در ماه جولای، تسلط بیت کوین در بازار در حدود 10 درصد کاهش یافت، به این معنی که بازار باقی رمز ارزها رونق گرفته بود. اگر قیمت بیت کوین به ثبات برسد، افزایش قیمت دوج‌کوین می‌تواند پیش درآمدی از شکل گیری فصل جدیدی برای باقی آلت کوین‌ها باشد.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت