با شکست بیت کوین؛ صنعت کریپتو با شرایط سختی روبرو خواهد شد!

با شکست بیت کوین؛ صنعت کریپتو با شرایط سختی روبرو خواهد شد! - ارز جدیدبا شکست بیت کوین؛ صنعت کریپتو با شرایط سختی روبرو خواهد شد! - ارز جدید

راهنمای مطالعه

در تاریخ ۱۰ اکتبر چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم و خالق کاردانو در مصاحبه ای با پادکست Off the Chain اظهار داشت در صورتی که بیت کوین شکست بخورد، کل صنعت کریپتو با شکست مواجه خواهد شد.

هاسکینسون که یک ریاضیدان و کارآفرین می‌باشد پس از چندین پروژه از جمله ایجاد اتریوم، در سال ۲۰۱۵ شرکت فناوری همتا به همتا IOHK را تأسیس و به عنوان مدیرعامل این شرکت، رمزارز کاردانو را در سال ۲۰۱۷ ایجاد کرد. کاردانو از الگوریتم گواه اثبات سهام (PoS) استفاده می کند.

وی در طول مصاحبه اظهار داشت بیت‌کوین از لحاظ طراحی ناخوانا و گنگ می‌باشد. همچنین درباره آینده کل صنعت کریپتو و چگونگی ارتباط آن با بیت‌کوین نیز صحبت کرد.

وی با این دیدگاه که ساتوشی به عنوان انجیل در نظر گرفته شود و اینکه هیچ ایرادی ندارد، از ماكسیمالیست های بیت‌کوین انتقاد کرد. با بیت‌کوین نمی‌توان حتی پرداخت انجام داد و این امر در بیشتر سیستمهای تجاری ما مانند کارد و پنیر است. باید پذیرفت که بیت‌کوین همیشه متناسب با اهداف نیست و همچنین برای حل محدودیت های خاص به خارج از زنجیره رفتن، راه حل مناسبی نیست!

هاسکینسون اذعان داشت سیستم های PoW برای اینکه بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند بایستی به روشی دست یابند تا کار یا همان محاسبه آنها مفید و کاربردی شود. بیت‌کوین برند صنعت کریپتو است. نمی‌توانیم بگوییم که اوه، من موفق خواهم شد و بیت‌کوین شکست خواهد خورد، اگر این امر اتفاق بیافتد، احتمال خیلی زیاد صنعت کریپتو با شرایط سختی روبرو خواهد شد!

همچنین با توجه به گزارشات پیشین کوین‌تلگراف به گفته‌ی هاسکینسون، ماه آگوست نسخه ۱/۶ کاردانو منتشر خواهد شد.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت