برایان آرمسترانگ : بیت کوین از دلار آمریکا قابل اعتمادتر است!

راهنمای مطالعه

برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong)، مدیرعامل صرافی بزرگ کوین بیس (Coinbase) اظهار داشت که وی معتقد است که بیت کوین (BTC)، اکنون قابل اعتمادتر از دلار آمریکا است. آرمسترانگ در مصاحبه جدیدی بیان کرد که نگرانی ها درباره آینده ارز ذخیره جهان در حال افزایش است، به ویژه افزایش محرک اقتصادی منجر به کاهش ارزش دلار در بحبوحه  شیوع ویروس کرونا می شود.

آرمسترانگ افزود:

“تأثیر کوتاه مدت این اتفاق، افت ارزش پول بوده است … اما اگر آنها پول بیشتری را چاپ کنند، اثر بلند مدت می تواند در واقع تورم بیشتر و بیشتر باشد.”

وی در ادامه افزود:

“افراد زیادی در جهان هستند که احساسات مثبتی نسبت به این موضوع ندارد. چه بر سر خزانه داری و صندوق ذخیره ارزی فدرال رزرو خواهد آمد؟ واقعا این موضوع منطقی است؟ به نظر می رسد این موضوع بیش از حد خوش بینانه باشد. فقط به مقدار زیادی پول چاپ می کنید و پس از آن به هر طریقی همه مشکلات حل خواهد شد. فکر می کنم مردم به دنبال یک سیستم جایگزین هستند که بتوانند به آن اعتماد کنند و در دنیای رمز ارزها کسی نمی تواند این اعتماد را از بین ببرد.”

وی در انتها بیان کرد:

“21 میلیون بیت کوین وجود دارد. هیچ کس واقعا نمی تواند آن را تغییر دهد و همیشه هم همینطور خواهد بود. دلار آمریكا، دیگر مانند گذشته مردم به آن اعتماد ندارند. بسیاری از مشتریان به سمت ما می آیند و می گویند، ما می خواهیم به وسیله سایر دارایی ها را معامله کنیم. امیدوارم این وضعیت برای مدتی از بین برود، اما یک نکته مشخص شد، اگر آنچه مشتری نیاز دارد را نتوانیم فراهم کنیم، مشتری به جای دیگر می رود. در حال حاضر نیز شرایط به گونه ای شده که افراد دست از دلار کشیده و به دیگر بازارهای مالی روی آوردند.”

منبع: Dailyhodl

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت