بررسی مهم‌ترین دلایل رشد قابل توجه اخیر ارز دیجیتال نئو!

بررسی مهم‌ترین دلایل رشد قابل توجه اخیر ارز دیجیتال نئو! ارز جدید

بررسی مهم‌ترین دلایل رشد قابل توجه اخیر ارز دیجیتال نئو!

راهنمای مطالعه

برای بار دیگر ارز دیجیتال نئو افزایش قیمت را تجربه کرد و به بالاتر از ۱۳ دلار رسید. این افزایش قیمت در برابر بیت کوین و سایر آلتکوین ها نیز بوده است. در طول یک ماه گذشته این رمزارز دو بار با افزایش قیمت مواجه شده است که میتوان گفت به دلیل سیاست‌های جدید چین در برابر بلاک چین و ارزهای دیجیتال می‌باشد.

ارز دیجیتال نئو حدودا به ۱۳,۲۵ دلار رسیده است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴ درصد رشد داشته است. با وجود این افزایش اخیر اما نئو همچنان با قیمت اوج خود یعنی ۱۹۹ دلار خیلی فاصله دارد.

علاقه چینی‌ها به بلاک چین

موسس شرکت سرمایه گذاری Primitive Ventures، داوی وَن بیان کرد تا چند هفته پیش اینطور به نظر می‌رسید که معامله گران چینی در حال متفرق شدن هستند و خرده فروشان نیز از آنها پیروی کرده‌ و در حال خروج هستند.

اما در حال حاضر می‌توان گفت این روند دچار تغییر شده است. رئیس جمهور کشور چین اخیرا اعلام کرده به بلاک چین علاقه مند است و پروژه رمزارزی چینی نئو نیز تحت تاثیر این اظهارات قرار گرفته است. با این حال این نوع افزایش قیمت بر اساس شایعات و صحبت‌ها موقتی است.

شبکه ارز دیجیتال نئو در میزبانی از اپلیکیشن های توزیع شده یا خدمات مالی از سایر پروژه‌های رمزارزی عقب افتاده است، اما دیدگاه جدید کشور چین و سرمایه‌گذاری آنها در پروژه‌های بلاک چینی، میتواند تحولات جدیدی را به ارمغان بیاورد.

فعالان این حوزه بر این باورند که به زودیارز دیجیتال نئو مورد توجه سرمایه گذاران بزرگ چینی قرار خواهد گرفت.

نمودار صعودی برای نئو

با توجه به نمودار قیمتی نئو در یک هفته گذشته میتوان دریافت که یک روند افزایش بسیار قوی شکل گرفته است و این امر باعث می‌شود سرمایه گذاران بیشتری را جذب خود کند. همچنین رکود قیمت بیت کوین و سایر آلتکوین های بزرگ دیگر و روند ریسک پذیری که دارند باعث شده تا به نئو توجه بیشتری شود و این امر به دلیل بازه سودآوری آن در طول این مدت بوده است.

همچنین افزایش مبادلات صرافی کوین بن می‌تواند به فعالیت مبادلاتی نئو افزوده شده باشد زیرا بیشتر حجم مبادلات نئو در این صرافی متمرکز شده است. در حال حاضر الگوی صعودی در برابر جفت ارزهای بیت کوین و اتریوم دیده می‌شود و افزایش حجم انجام شده نیز بیان می‌کند که فعلا روند صعودی است.

نئو 3.0 در راه است!

راه اندازی شبکه جدید نئو به نام نئو 3.0 که برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است امکان دارد دلیلی برای رشد قیمت این رمزارز شده باشد. این پروژه می‌تواند قراردادهای نئو، دسترسی به منابع اینترنتی و همچنین مکانیسم اجماع dBFT را متحول سازد.
منبع Bitcoinist

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]