بررسی کاهش قیمت بیت کوین و آمدن آن به زیر ۹۰۰۰ دلار!

بررسی کاهش قیمت بیت کوین و آمدن آن به زیر ۹۰۰۰ دلار! - ارز جدید

بررسی کاهش قیمت بیت کوین و آمدن آن به زیر ۹۰۰۰ دلار!

راهنمای مطالعه

قیمت بیت کوین کمتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه!

قیمت بیت کوین به ۸۶۶۰ دلار رسید که کمترین قیمت هفتگی برای بیت‌ کوین می‌باشد. از هفته آخر ماه اکتبر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه یک سطح حمایتی برای بیت‌ کوین بوده است که در حال حاضر کمتر از این مقدار شده است.

به دنبال کاهش قیمت بیت کوین سایر ارزهای دیجیتال نیز روند نزولی پیش گرفتند که از این میان اتریوم و ایاس مقداری انعطاف پذیری از خود نشان دادند و نسبت به بیتکوین عملکرد بهتری را ثبت کردند.

میانگین متحرک ۱۰۰ روزه به عنوان سطح مقاومتی عمل می‌کند و برای سطح حمایتی، میانگین متحرک ۲۰۰ روزه صورت می‌گیرد که با شکست این سطح، قیمت بیت کوین روند نزولی در پیش گرفته است. میانگین متحرک ۵۰ روزه نیز به عنوان قیمت حمایتی بالاتر از سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸ درصد عمل کرده است.

این‌ها ناحیه‌های تحلیل تکنیکال هستند که برای تریدرها مهم خواهد بود. در کوتاه مدت اگر قیمت بیتکوین به رشد خود ادامه دهد، بایستی منتظر سطح ۹۰۰۰ دلار باشیم.

واکنش گاوهای بیت کوین در این هفته!

اگر گاوهای بیت کوین بتوانند با یک واکنش از روند نزولی جلوگیری کنند و سطح حمایتی را ایجاد کنند، میتوان گفت این کاهش قیمت موقتی بوده است و برای این امر بایستی گاوها بتوانند سطح حمایتی ۹۰۰۰ دلاری را پس بگیرند و به دنبال آن سطح مقاومتی هفتگی ۹۵۵۰ دلاری و حتی ۱۰۰۰۰ دلاری نیز خواهد آمد.

این هفته میتواند هفته پر نوسانی برای بیتکوین باشد و  هدف گاوها در این هفته بازگشت به کانال ۹۰۰۰ دلاری است که اگر صورت نگیرد، بایستی ۸۰۰۰ دلار را برای مدت طولانی تری تحمل کنیم.
منبع cointelegraph

لورم ایپسوم

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط نوشته ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3160"]

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

[coin-market-cap id="3031"]