بررسی کاهش قیمت بیت کوین و آمدن آن به زیر ۹۰۰۰ دلار!

بررسی کاهش قیمت بیت کوین و آمدن آن به زیر ۹۰۰۰ دلار! - ارز جدید

راهنمای مطالعه

قیمت بیت کوین کمتر از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه!

قیمت بیت کوین به ۸۶۶۰ دلار رسید که کمترین قیمت هفتگی برای بیت‌ کوین می‌باشد. از هفته آخر ماه اکتبر میانگین متحرک ۲۰۰ روزه یک سطح حمایتی برای بیت‌ کوین بوده است که در حال حاضر کمتر از این مقدار شده است.

به دنبال کاهش قیمت بیت کوین سایر ارزهای دیجیتال نیز روند نزولی پیش گرفتند که از این میان اتریوم و ایاس مقداری انعطاف پذیری از خود نشان دادند و نسبت به بیتکوین عملکرد بهتری را ثبت کردند.

میانگین متحرک ۱۰۰ روزه به عنوان سطح مقاومتی عمل می‌کند و برای سطح حمایتی، میانگین متحرک ۲۰۰ روزه صورت می‌گیرد که با شکست این سطح، قیمت بیت کوین روند نزولی در پیش گرفته است. میانگین متحرک ۵۰ روزه نیز به عنوان قیمت حمایتی بالاتر از سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸ درصد عمل کرده است.

این‌ها ناحیه‌های تحلیل تکنیکال هستند که برای تریدرها مهم خواهد بود. در کوتاه مدت اگر قیمت بیتکوین به رشد خود ادامه دهد، بایستی منتظر سطح ۹۰۰۰ دلار باشیم.

واکنش گاوهای بیت کوین در این هفته!

اگر گاوهای بیت کوین بتوانند با یک واکنش از روند نزولی جلوگیری کنند و سطح حمایتی را ایجاد کنند، میتوان گفت این کاهش قیمت موقتی بوده است و برای این امر بایستی گاوها بتوانند سطح حمایتی ۹۰۰۰ دلاری را پس بگیرند و به دنبال آن سطح مقاومتی هفتگی ۹۵۵۰ دلاری و حتی ۱۰۰۰۰ دلاری نیز خواهد آمد.

این هفته میتواند هفته پر نوسانی برای بیتکوین باشد و  هدف گاوها در این هفته بازگشت به کانال ۹۰۰۰ دلاری است که اگر صورت نگیرد، بایستی ۸۰۰۰ دلار را برای مدت طولانی تری تحمل کنیم.
منبع cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت