برندن بلومر: بیت کوین از طلا سبقت خواهد گرفت!

راهنمای مطالعه

قیمت بیت کوین (BTC) و طلا پس از سخنان هفته گذشته جرمی پاول  (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو، در حال افزایش است. این دو دارایی حدود ۵ درصد رشد داشته اند. برخی از طرفداران طلا معتقدند که به خاطر بسته‌های محرک اقتصادی، طلا به راحتی نسبت به دارایی‌های دیگر برای استفاده مناسب‌تر است. از طرف دیگر، طرفداران رمز ارزها اعتقاد دارند که بیت کوین از طلا پیشی خواهد گرفت.

براساس صحبت‌های برندن بلومر (Brendan Blumer)، بنیانگذار بلک وان و بنیانگذار بلاک چین EOS، بیت کوین در چرخه بازار به راحتی از طلا پیشی می‌گیرد. وی اظهار داشت که رمز ارزهای اصلی ذاتا عملکرد بهتری نسبت به طلا دارند و نیازمند زمان بیشتری هستند تا ارزش‌های واقعی خود را نشان دهند. بلومر به طور خاص به ویژگی‌های فراگیر، منصفانه، محدود، قابل تایید عمومی اشاره کرد.

بلومر بیان کرد:

“طلا فقط به صورت جزئی عمل خواهد کرد، اما مردم بیت کوین را بخاطر ویژگی‌های خاص آن ترجیح می‌دهند. نسل جدید بیت کوین را انتخاب کرده‌اند و همین امر آن را در سمت درست قرار می‌دهد.”

همچنین رائول پال (Raoul Pal)، مدیرعامل Real Vision و از پیشکسوتان وال استریت اظهار داشت که بیت کوین به احتمال زیاد با یک فاصله بزرگتر از طلا پیشی می‌گیرد، شاید حتی به دلیل عوامل کلان و قدرت کل بازار رمزنگاری می‌توان این ادعا را ثابت کرد.

وی در ۲۸ آگوست بیان کرد:

“من می‌دانم که بیت کوین و طلا در حال حاضر به فروش می‌رسند و ممکن است پیشرفت بیشتری داشته باشند. من فکر می‌کنم هر دو با گذشت زمان رشد خواهند کرد اما بیت کوین سرعت رشد بیشتری خواهد داشت.”

منبع: Bitcoinist

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت