برندن بلومر: بیت کوین از طلا سبقت خواهد گرفت!

برندن بلومر: بیت کوین از طلا سبقت خواهد گرفت!

راهنمای مطالعه

قیمت بیت کوین (BTC) و طلا پس از سخنان هفته گذشته جرمی پاول  (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو، در حال افزایش است. این دو دارایی حدود ۵ درصد رشد داشته اند. برخی از طرفداران طلا معتقدند که به خاطر بسته‌های محرک اقتصادی، طلا به راحتی نسبت به دارایی‌های دیگر برای استفاده مناسب‌تر است. از طرف دیگر، طرفداران رمز ارزها اعتقاد دارند که بیت کوین از طلا پیشی خواهد گرفت.

براساس صحبت‌های برندن بلومر (Brendan Blumer)، بنیانگذار بلک وان و بنیانگذار بلاک چین EOS، بیت کوین در چرخه بازار به راحتی از طلا پیشی می‌گیرد. وی اظهار داشت که رمز ارزهای اصلی ذاتا عملکرد بهتری نسبت به طلا دارند و نیازمند زمان بیشتری هستند تا ارزش‌های واقعی خود را نشان دهند. بلومر به طور خاص به ویژگی‌های فراگیر، منصفانه، محدود، قابل تایید عمومی اشاره کرد.

بلومر بیان کرد:

“طلا فقط به صورت جزئی عمل خواهد کرد، اما مردم بیت کوین را بخاطر ویژگی‌های خاص آن ترجیح می‌دهند. نسل جدید بیت کوین را انتخاب کرده‌اند و همین امر آن را در سمت درست قرار می‌دهد.”

همچنین رائول پال (Raoul Pal)، مدیرعامل Real Vision و از پیشکسوتان وال استریت اظهار داشت که بیت کوین به احتمال زیاد با یک فاصله بزرگتر از طلا پیشی می‌گیرد، شاید حتی به دلیل عوامل کلان و قدرت کل بازار رمزنگاری می‌توان این ادعا را ثابت کرد.

وی در ۲۸ آگوست بیان کرد:

“من می‌دانم که بیت کوین و طلا در حال حاضر به فروش می‌رسند و ممکن است پیشرفت بیشتری داشته باشند. من فکر می‌کنم هر دو با گذشت زمان رشد خواهند کرد اما بیت کوین سرعت رشد بیشتری خواهد داشت.”

منبع: Bitcoinist

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت