بعد از دو حباب پیش‌رو؛ بایستی منتظر بیت‌ کوین ۱ میلیون دلاری باشیم!

بعد از دو حباب پیش‌رو؛ بایستی منتظر بیت‌ کوین ۱ میلیون دلاری باشیم! - ارز جدید

راهنمای مطالعه

بیت کوین ۱ میلیون دلار می‌شود!

بابی لی(Bobby Lee) بنیانگذار کیف‌ پول رمز ارزی Ballet و مدیرعامل سابق صرافی کریپتو BTCC اخیرا در رویداد AIBC که در جزیره‌ی مالتا برگزار شد حضور پیدا کرد و به بحث و گفتگو در رابطه با آینده قیمت بیت کوین پرداخت.

وی در توضیحاتی بیان کرد که در حال حاضر بیت‌ کوین بخشی از ارزش واقعی خود را دارد و روند مثبت برای بیت‌ کوین ادامه خواهد داشت تا جایی که این طلای دیجیتال به یک کلاس دارایی چند تریلیون دلاری تبدیل شود.

در ادامه بابی لی به شرح و بررسی حرکات بیت‌ کوین پرداخت و اذعان داشت قیمت ارزهای دیجیتال به حالت موجی شکل حرکت می‌کند و در راستای این امر حباب قیمت به وجود می‌آید و سپس افزایش ناگهانی پدیدار می‌شود.

این حباب‌ها می‌تواند ۱۰ تا ۲۰ برابر حباب‌های قبلی باشد!

وی اذعان داشت، قبل از رسیدن بیت‌ کوین به محدوده ۱۰۰,۰۰۰ تا ۲۰۰,۰۰۰ دلار حداقل “دو حباب دیگر” وجود خواهد داشت و بعد از آن قیمت این ارز دیجیتال به ۱ میلیون دلار می‌رسد. لی ادامه داد: این حباب‌ها می‌تواند ۱۰ تا ۲۰ برابر حباب‌های قبلی باشد که انتظار رسیدن به این قیمت‌ها بیشتر می‌شود.

بابی لی در توییتر خود به این موضوع پرداخت که بیت‌ کوین به زودی میتواند از بازار طلا پیشی بگیرد. با این حال مجموع سرمایه‌ی در حال گردش (Total Market Cap) برای طلا چیزی حدود ۸ تریلیون دلار و برای بازار ارزهای دیجیتال حدودا ۱۶۰ میلیارد دلار است. با وجود این ارقام، بابی لی معتقد است تا سال ۲۰۲۸ بازار ارزهای دیجیتال از بازار طلا پیشی می‌گیرد.
منبع Bitcoinexchangeguide

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت