بلومبرگ: انتخاب بایدن به نفع بیت‌کوین و به ضرر دیفای خواهد بود!

بلومبرگ: انتخاب بایدن به نفع بیت‌کوین و به ضرر دیفای خواهد بود!

راهنمای مطالعه

بلومبرگ ادعا می‌کند که احتمالاً دولت بایدن نسبت به قوانین رمزارز رویکردی مشابه با رویکرد عدم مداخله دولت ترامپ نخواهد داشت. درآخرین خبرنامه رمزارز بلومبرگ مطرح شده است که انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده می‌تواند منجر به همسویی جریانات فکری نسبت به بیت‌کوین (BTC) و احتمالاً تصویب یک صندوق قابل معامله (ETF) گردد. همچنین این خبرگزاری با اشاره به سیاست عدم مداخله دولت دونالد ترامپ نسبت به بیت‌کوین بیان کرد:

“پیروزی احتمالی جو بایدن می‌تواند محرکی برای افزایش قیمت بیت‌کوین باشد چراکه رهبری جدید می‌تواند سیاست عدم مداخله دولت ترامپ را به یک بازار رمزارز گسترده‌تر و باثبات تبدیل کند.”

از سوی دیگر این شبکه‌ی تحلیلی افزود که پیروزی دولت بایدن مانع از رشد دیفای خواهد شد. هر دو استنتاج بر مبنای این فرضیه است که با پیروزی دموکرات‌ها، قوانین شفاف‌تری برای بازار رمزارز وضع خواهد شد. فضای دیفای در یک محیط کاملاً بی‌قانون در سال گذشته شدیداً گسترش پیدا کرد. اینکه عوامل هک شدن صرافی کوکوین (Kucoin) در حال پولشویی درآمدهای نامشروع خود از طریق بزرگترین صرافی غیرمتمرکز یعنی یونی‌سوآپ بوده‌اند قطعاً مسئله‌ای اتفاقی نیست. بلومبرگ بیان می‌کند که فارغ از نتیجه انتخابات، رشد قیمت بیت‌کوین ادامه‌دار خواهد بود و مهم نیست که چه کسی رئیس جمهور خواهد شد، و این رمزارز در یک قیمت منطقی رشد خواهد کرد.   

همچنین این رسانه معتقد است که در طول دوره ریاست جمهوری بعدی آمریکا، اگر قیمت بیت‌کوین حتی با نصف شتابی که در سال‌های 2016 تا 2020 داشته به رشد خود ادامه دهد، قیمت این رمزارز تا سال 2024 به 80 هزار دلار خواهد رسید. این شبکه در این رابطه بیان کرد: “ظاهراً روندهای صعودی و بی‌پایان نسبت بدهی دولت به تولید ناخالص داخلی (GDP)، تسهیل کمی (QE) و افزایش هش‌ریت بیت‌کوین حاکی از تمایل این رمزارز به افزایش قیمت در طول دوره ریاست جمهوری بعدی است. حتی نصف بازدهی 1400 درصدی بیت‌کوین از زمان دوره قبلی انتخابات در سال 2016 می‌تواند قیمت آن را تا سال 2024 به 80 هزار دلار برساند. “

منبع: Cointelegraph

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتقیمت تومانیتغییر روزانهتغییر هفتگی

آخرین مطالب سایت