بلومبرگ: بیت کوین تا شش برابر قیمت طلا، صعود خواهد کرد!

راهنمای مطالعه

شبکه ی خبری و تحلیلی بلومبرگ (Bloomberg) اظهار داشت که قیمت بیت کوین (BTC) زمانی که شش برابر قیمت جهانی هر اونس طلا شود، به ثبات می رسد. با این حال، در حال حاضر قیمت بیت کوین با ادعای این شبکه فاصله دارد.

بلومبرگ در پیش بینی خود درباره رمز ارزها برای ماه آگوست بیان کرد که قیمت بیت کوین با شش برابر قیمت یک اونس طلا مطابقت خواهد کرد. این گمانه زنی اندکی پس از آن صورت گرفت که همبستگی بین دو دارایی به اوج خود در تمام تاریخ رسید.

بلومبرگ بیان کرد که اگر این روند صعودی طلا ادامه داشته باشد، ممکن است بیت کوین به 18 هزار دلار برسد. بلومبرگ مدتی است که اعتقاد دارد بیت کوین در آستانه تبدیل شدن به طلای دیجیتال می باشد. این موضوع به خاطر ویژگی های ذاتی این دارایی همچون عرضه محدود و نرخ رشد پایین است. بلومبرگ اکنون مدعی شده که رابطه ای بین قیمت این دو دارایی وجود دارد و فرضیه خود را اینطور بیان می کند:

“تثبیت حدود 6 برابر قیمت هر اونس طلا، افزایش همبستگی بیت کوین و کاهش نوسانات نسبت به فلز گرانبها از نظر ما نشان دهنده رابطه پایدار برای رشد قیمت است.”

بلومبرگ جزئیاتی در رابطه با ادعای خود و این رابطه ریاضی بین قیمت دو دارایی، بیان نکرد. اما اگر این رابطه در آینده ادامه یابد، قیمت بیت کوین ممکن است به 18 هزار دلار برسد. بدین منظور، بلومبرگ “افزایش بالقوه طلا به میزان 3000 دلار در هر اونس” را در نظر می گیرد. همچنین بلومبرگ معتقد است یک شاخص زنجیره ای وجود دارد و از این ایده که بیت کوین در حال حاضر کم ارزش است، حمایت می کند:

“با توجه به میانگین 30 روزه آدرس های Coinmetrics در 4 آگوست براساس مقیاس سال 2017، قیمت بیت کوین اکنون باید بیش از 14 هزار دلار باشد.”

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت