بلومبرگ: تتر در تلاش برای کسب رتبه دوم بازار رمز ارز!

راهنمای مطالعه

شبکه ی تحلیلی بلومبرگ (Bloomberg) در آخرین گزارش منتشر شده به بررسی وضعیت استیبل کوین تتر (USDT) و روند پیشرفتی که دارد، پرداخت. طبق بررسی های انجام شده، این استیبل کوین پتانسیل تصاحب رتبه ی دوم مارکت کپ و پیشی گرفتن از رمز ارز اتریوم (ETH) را دارد. بلومبرگ در این رابطه بیان کرد:

” رشد بیت کوین (BTC) و افزایش حجم تتر، دو مقوله ی در هم گره خورده می باشند. بنابراین افزایش حجم تتر در میان مدت و بلند مدت به دلیل رشد بیت کوین، قطعی است. دور از انتظار نیست که تتر را به عنوان دومین رمز ارز بزرگ ببینیم.”

سایه ی بیت کوین بر روی اتریوم!

تتر به تازگی توانست ریپل (XRP) را پشت سر بگذارد و جایگاه سومی را از آن خود کند. این بار اتریوم به عنوان رتبه دوم رمز ارز برتر احساس خطر کرده است. هرچند در حال حاضر اختلاف چشمگیری بین این دو وجود دارد، اما تتر نشان داده که پتانسیل چنین کاری را خواهد داشت. بلومبرگ در ادامه ی گزارش خود به وضعیت اتریوم پرداخت. این شبکه ی تحلیلی معتقد است که وجود رمز ارز پیشتازی مانند بیت کوین، اجازه ی رشد را به اتریوم نخواهد داد.

همبستگی بین بیت کوین و اتریوم به گونه ای است که از نظر رشد ارزش، اتریوم همواره شتاب کمتری نسبت به بیت کوین داشته و نمی تواند خود را به طور مطلوب رشد دهد. در واقع سایه ی بازار بیت کوین بر روی اتریوم کاملا مشهود است. با رشد چشمگیر بیت کوین، تنها چند درصد رشد اتریوم را شاهد خواهیم بود و با ریزش بیت کوین، اتریوم ریزش خواهد داشت. بنابراین نمی توان انتظار رشد ظرفیت بازار زیادی را از اتریوم داشت.

تتر و وظیفه ی دلاری آن!

بحران اقتصادی پیش آمده ناشی از ویروس کرونا شرایط را به گونه ای رقم زده که تقاضا برای استیبل کوین تتر به شدت افزایش یافته است. در حال حاضر بسیاری از فعالیت ها به صورت دورکاری انجام می شود و تتر در این میان نقش پررنگ تری را به خود گرفته است. از طرفی بسته های حمایتی که دولت فدرال به بازار تزریق کرده، باعث بدبینی افراد به آینده ی دلار شده است و بسیاری از مردم در حال تبدیل ارز فیات خود به دارایی های دیجیتال و طلا می باشند. تتر نیز در این شرایط به عنوان یکی از انتخاب های اصلی، خود را مطرح کرده است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت