بلومبرگ نوید اضافه شدن یک صفر به قیمت بیت‌ کوین را می‌دهد!

راهنمای مطالعه

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که احتمالاً دوبرابر آنچه که پیش از این تخمین زده می‌شد، طول بکشد تا بیت‌کوین (BTC) به  قیمت 100 هزار دلار برسد. رسانه بلومبرگ در آخرین خبرنامه بازار رمز ارز خود با اشاره به رشد قیمت بیت‌کوین از هزار تا 10 هزار دلار در کمتر از 4 سال، عنوان کرده است که انتظار می‌رود به قیمت بیت‌کوین یک صفر اضافه شود. اگرچه بلوغ این رمز ارز رشد آن را آهسته‌تر کرده، اما بلومبرگ معتقد است که روند رشد بیت‌کوین هنوز به پایان نرسیده است.

این خبرگزاری ضمن اشاره به احتمال وقوع مجدد یک رشد قیمتی بزرگ و البته با فاصله زمانی طولانی‌تر در بیت‌کوین، بیان کرد:

“اگر گذشته این رمز ارز دوباره تکرار شود، می‌تواند در یک بازه زمانی نزدیک به دوبرابر آنچه که طول کشید تا یک صفر به قیمت 1000 دلاری‌اش اضافه شود، به قیمت 100 هزار دلار تا سال 2025 برسد.”

شاید در ظاهر این پیش بینی اغراق آمیز به نظر برسد اما نسبت به سایر پیش بینی‌ها در ماه‌های اخیر، معقول‌تر و قابل تحقق است.

 تحلیل‌گر مشهور بازار رمز ارز به نام پلن بی (PlanB) به تازگی بیان کرده است که بیت‌کوین همچنان مطابق با مدل انباشت به عرضه (Stock-to-Flow) درحال حرکت است و انتظار حرکت رو به رشد چشمگیری از بیت کوین خواهیم داشت. علاوه بر استناد به روندهای قبلی، بلومبرگ بیان می‌کند که عوامل بنیادین عرضه و تقاضا نیز نشان از رشد بیت‌کوین دارند. این شرکت رسانه‌ای اشاره می‌کند که تاکنون نزدیک به 90% از منابع بیت‌‌کوین استخراج شده و با رسیدن دارایی‌های صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale) به 500 هزار بیت‌کوین، تقاضای نهادهای مالی نیز برای این کریپتو به سرعت درحال افزایش است.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت