بیت کوین بالاخره توانست وارد کانال 10 هزار دلار شود!

بیت کوین بالاخره توانست وارد کانال 10 هزار دلار شود!

راهنمای مطالعه

بعد از مدت ها کش و قوس در کانال 9 هزار دلار، سرانجام بیت کوین (BTC) توانست از نقطه مقاومتی شدید 10 هزار دلار عبور کند و وارد این کانال شود. در زمان نگارش این خبر بیت کوین در نقطه قیمتی 10112 دلار در حال خرید و فروش می باشد.

طبق آمارهای منتشر شده این رمز ارز ساعاتی پیش، برای لحظه ای از 10 هزار دلار عبور کرد اما به سرعت با ریزش اندکی به کانال 9 هزار دلار برگشت و بر روی قیمت 9975 دلار برای مدت کوتاهی متوقف شد. اما دوباره با عبور از سد 10 هزار دلار، در حال صعود می باشد و گویا آنطور که شواهد و تحلیل ها نشان می دهد قصد برگشت ندارد.

اگر بیت کوین نتواند این روند را ادامه دهد و شروع به ریزش کند، در کانال 9 هزار دلار، مقاومت شدیدی در نقطه ی 9550 دلار در انتظار بیت کوین می باشد که طبق نظر تحلیل گران شکست این نقطه ی مقاومتی، کار بسیار دشواری خواهد بود.

متی گرینسپن (Mati Greenspan)، تحلیل گر به نام این حوزه در این رابطه بیان کرد:


“این اولین باری نیست که بیت کوین به بالای 10 هزار دلار رسیده و ممکن است آخرین بار هم نباشد، اما این اولین بار است که ارزش واقعی بیت کوین به بالای 10 هزار دلار رسیده. مباحث فاندامنتالی و شبکه ی بیت کوین بسیار قوی و امن شده و قطعا این رمز ارز ارزش بسیار بالایی دارد.”

در زمان نگارش این خبر کل ظرفیت بازار برابر با 287.9 میلیارد دلار می باشد و نرخ تسلط بر بازار بیت کوین نیز برابر با 63.7 درصد است. بسیاری از رمز ارزهای اصلی بازار به تبعیت از بیت کوین صعود خوبی داشتند. اتریوم (ETH) رشد 3.8 درصدی داشته و در حال حاضر در قیمت 228.4 دلار قرار دارد. ایی او اس (EOS) و بیت کوین اس وی (BSV) به ترتیب 7.27 و 10.24 درصد رشد داشته اند.

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت