بیت کوین تا 3200 دلار ریزش خواهد داشت!

راهنمای مطالعه

راس اولبریچت (Ross Ulbricht) موسس سیلک رود (Silk Road) در بازار دارک وب (Dark Web) در حساب کاربری خود نسبت به نوسانات بازار رمز ارز واکنش نشان داد و در این رابطه اظهار نظر کرد. شایان ذکر است که اولبریچت به دلیل جرائم متعددی همچون پولشویی و قاچاق مواد مخدر و هک حساب های کاربری متعدد به دو بار حبس ابد محکوم شده و اکنون در زندان می باشد. وی در زندان نیز دست از بررسی و تحلیل بازار رمز ارز برنداشته و در این رابطه پیش بینی هایی از ریزش بیت کوین ارائه می کند.

ریزش بیت کوین

وی معتقد است که ریزش شدیدی که در 12 مارس به وجود آمد باعث تشکیل روند نزولی شده و بازار تا جولای سال جاری درگیر این روند خواهد بود و حتی در شرایط وخیم تر می تواند تا سال بعد نیز این روند ادامه داشته باشد. وی در این باره بیان کرد: “روند صعودی بازار از ابتدای پیدایش بیت کوین (BTC) تا 20 هزار دلار بود که این روند در اواخر سال 2017 تمام شد. اکنون در موج دوم  بازار بیت کوین قرار داریم و در این موج روند نزولی و بازار خرسی می باشد.”

وی برای اثبات تحلیل کنونی خود، به پیش بینی قبلی خود که در ماه دسامبر ارائه کرده بود اشاره کرد. وی در آن زمان بیان کرده بود که بیت کوین تا 4200 دلار ریزش خواهد کرد. در آن زمان بسیاری از تحلیل گران حرف وی را جدی نگرفته اند. البته باید اشاره کرد که ریزش اخیر بیت کوین به دلیل شرایط بحرانی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا بوده و در غیر این صورت بعید به نظر می رسید که بیت کوین تا این سطح ریزش داشته باشد. اولبریچت در ادامه افزود:

“بیت کوین تا 3200 دلار ریزش خواهد کرد و در آن زمان بازار آشفته خواهد شد. کاهش قیمت بیت کوین تا این قیمت یک فرصت خرید بسیار مناسبی ایجاد خواهد کرد. اگر بیت کوین بتواند به 14 هزار دلار برسد تحلیل و نظریه ی خودم را تغییر خواهم داد. اما تا آن زمان ریزش تا 3200 بسیار محتمل خواهد بود.”

در انتها اولبریچت بیان کرد که سرمایه گذاران بیت کوین مدت زمان زیادی را برای رشد بیت کوین و رسیدن به قیمت 20 هزار دلار صبر کنند، اما این صبر ارزشمند و سود آور خواهد بود.

منبع: Cointelegraph

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت