بیت‌ کوین درحال گسترش است و در نهایت جایگزین طلا خواهد شد!

راهنمای مطالعه

مدیر ارشد سرمایه‌گذاری شرکت بلک‌راک (BlackRock)، بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری دنیا، معتقد است که بیت‌کوین (BTC) بواسطه فناوری پایداری که دارد می‌تواند جایگزین طلا در دنیای دیجیتال شود. ریک ریدر (Rick Rieder)، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری شرکت بلک‌راک، بر این باور است که استفاده از بیت‌کوین و سایر رمزارزها به سرعت در حال گسترش است. اگرچه وی تاکنون در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نکرده اما معتقد است که این رمزارز می‌تواند تا حد زیادی جایگزین طلا شود. شرکت بلک‌راک به عنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری جهانی در سال 1988 در نیویورک تاسیس شد.

مدیر ارشد سرمایه‌گذاری این شرکت، که تصمیمات مرتبط با سرمایه‌گذاری شرکت را اتخاذ می‌کند، اخیراً با حضور در برنامه Squawk Box خبرگزاری CNBC در رابطه با بیت‌کوین صحبت کرده است. به دنبال رشد قیمتی بیت‌کوین در روزهای اخیر که منجربه ثبت رکوردهای جدیدی شده، این رمزارز در این روزها به موضوع داغ محافل سرمایه‌گذاران سنتی تبدیل شده است. ریدر در پاسخ به پرسشی درخصوص نقش بیت‌کوین در دنیای دیجیتال بیان کرده است که استفاده از بیت‌کوین درحال گسترش است و علت آن را فناوری پایدار این رمزارز و استقبال بیشتر نسل جوان از نوآوری‌ در دنیای مالی عنوان کرده است.

وی در این رابطه می‌گوید: “به نظرم استقبال از ارزهای دیجیتال بخصوص در نسل‌ جوان حقیقت دارد. سیستم‌های پرداخت دیجیتال واقعی هستند.”

جالب اینکه اخیراً وب‌سایت کریپتوپوتیتو (Cryptopotato) نیز با ارائه گزارشی درخصوص بیت‌کوین به عنوان جذاب‌ترین ابزار سرمایه‌گذاری برای جوانان، این ادعای ریدر را تایید کرده است.

این مدیر سرمایه‌گذاری خاطر نشان کرد: “از آنجا که در سرمایه‌گذاری شخصی و پرتفوهای سرمایه‌گذاری شرکت فعالیت زیادی در بیت‌کوین نداشته‌ام، بنابراین نمی‌توانم به راحتی در رابطه با ارزندگی و جذابیت قیمت فعلی آن اظهار نظر کنم.”

با این حال وی براساس مکانیزم پایدار بیت‌کوین، معتقد است که این رمزارز جایگزین طلا خواهد شد. او معتقد است که بیت‌کوین نسبت به این فلز گران‌بها کاربردی‌تر است چراکه بجای حمل یک شمش طلا، به راحتی می‌توان از طریق اینترنت کوین‌ها را به محلی دیگر ارسال کرد. این ادعا که بیت‌کوین قابلیت رقابت با طلا را دارد و حتی می‌تواند از آن پیشی بگیرد، پیشتر توسط یکی از موسسات مالی سنتی مطرح شده بود. شرکت مالی و بانکداری جی‌پی مورگان (JPMorgan) در گزارشی مطرح کرده بود که با استقبال بیشتر سرمایه‌گذاران حقوقی از سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین، قیمت این رمزارز می‌تواند ده‌ها برابر شود.

منبع: Cryptopotato

Bingx
wallex
nobitex
coinex
abantether
bitpin
Bingx
coinex
wallex
abantether
nobitex
bitpin

با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و بینگ ایکس هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر، از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.

در ادامه بخوانید:

مرتبط پست ها

به این مطلب امتیاز دهید

روی ستاره ها کلیک کنید

امتیاز پست: / 5. بر اساس رای

اولین رای را ثبت نمایید

ممکن است علاقه مند باشید

مرتبط پست ها

به بحث بپیوندید

خبرنامه
اطلاع از

لطفا به سوال زیر پاسخ دهید

0 دیدگاه
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت

5 ارز برتر بازار

# ارز دیجیتالقيمتتغییر روزانهتغییر هفتگیقیمت تومانی

آخرین مطالب سایت